Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legyszi mondanatok valami...

Legyszi mondanatok valami biztatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet lanyok, hogy 14. Napja kesik! Sajnos a mai tesztem negatív lett!

A hőm továbbra is fent van!

Igazából különösebb “jelet” nem vettem eszre magamon! Annyi, hogy mesni elott 1hettel iszonyatosan fájni szokott a Cicim. Viszont most semmi nem volt. 1-2napja nem érzem jol magam emelygek, szedelgek. Mindig pontosan szokott jönni a mensim!

Igazából nem vagyok görcsösen ra szállva a témára. Nem gond ha nem baba, majd ugyis jon. Csak idegesít a dolog nincs-e valami gond!

Holnap hivom fel az orvosomat ez ügyben! A kérdésem az lenne, volt-e mar valaki hasonló helyzetben? Es ha igen, mi lett a vége? Egészségügyi problema? Vagy lehet olyan, hogy nem mutatja a teszt, mert pl. Kesobben fogant meg a pici? Előre is nagyon szepen Koszonom, ha leírjátok tapasztalataitokat.

Es szep napot kívánok mindenkinek, aki elolvassa a bejegyzésem! :)


ápr. 29. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mégis mióta van fent a hőd?
ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17.napja!
ápr. 29. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen jó szándékkal írom, hogy a teszt már kimutatná. Egészséges nőnél is kimaradhat néha 1 menstruáció.
ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha 14 napja késik es negatív a teszt, akkor nem vagy terhes. Ezen nincs mit biztatni.
ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Minden évben kimaradt egy menstruációm, amikor jött a meleg. Nőgyógyászom mondta, hogy teljesen normális.


Ettől függetlenül, amíg nem jön meg, addig van esély! Drukkolok!❤️

ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#

Nagyon aranyos vagy! Es Koszonom szepen! ❤️



Kedves többi! Mint le irtam, nem görcsösen vagyunk rajta, ha ossze jott ossze jott, ha nem nem. Igazából ha figyelmesen el olvastatok volna, le van irva, hogy másnál volt-e ilyen. Ha igen milyen egészségügyi problema okozta? Stb. De azert Koszonom!😃

ápr. 29. 19:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilvan tudatában vagyok annak, hogy 14nao utan ki kellene mutatnia a tesztnek! Ezért is aggódom hogy valami egészségügyi problema okozza! De holnap minden “kiderül”!🤗
ápr. 29. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Megmutatod a görbét?
ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 17 napja van fent a hőd, akkor késett az ovud, kb 17-18napja lehetett devakkorbis megkellett volna már jöjjön. Luteálisod milyen hosszú?
ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Többfajta tesztet is csináltál?
ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!