Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért negatív a tesztem?

Miért negatív a tesztem?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 3.napja hogy nem jött meg a havim. Mindig pontos,ugyan akkor szokott megjönni. A nemvárt előtti napjától fáj a derekam,és görcsöl. Azt hittem meg fog jönni,de nem.

Folyamatosan fel vagyok puffadva. A WC-zés sem olyan mint pl.egy hónapja Folyamatos álmosság gyötör,mindig szomjas vagyok. 3. Napja fáj a fejem. A mellbimbóm érzékeny. Fehér folyásom van, (nem ég,nem viszket,nem csíp). Most este csináltam 2 fajta tesztet,az egyik a nemvárt előtt 4 nappal elvégezhető,a második normális teszt. Mind a kettő negatív.

Lehet a reggeli vizeletből kimutatná a Hcg-t ha terhes vagyok? De az estiből nem? Tanácstalan vagyok. Nem szokott késni a menstruációm. Örülnénk a babának. Remélem miatta nem jött meg.

22/L



máj. 13. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Várj még pár napot és igen a reggeli vizeletből tesztelj. Nekem anno valami 10 nap késés után mutatott halvány pozitívat a teszt.
máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :) Gondolom ez szervezet függő is. Meg hogy mikor ágyazódik be.

Ha esetleg valaki volt már így, legyen szíves leírni,hogy alakult utána. Babás lett-e vagy nem. :)

máj. 13. 22:09
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni,hogy tegnap este gyomorégés szerű tünetem volt. Nem az a rettentő rossz gyomorégés de éreztem. Torkomnál éreztem hogy szeretne feljönni egy kis gyomorsav.
máj. 13. 22:12
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem vagy terhes…?

Nyilvan csodak vannak meg, tesztelj, amig nem jon meg, de alapvetoen 2-3 nap kesesnel mar szep pozitiv tesztnek kene lennie.

Plane ha tunetek vannak, mert a tuneteket a hcg okozza ugye, tehat a teszt is pozitiv lenne, ha terhes lennel.


De a remeny hal meg utoljara persze.

máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Azért negatív, mert nem vagy terhes.


Egyébként sincsenek ilyenkor még tünetek, így ezeket felesleges bebeszélned magadnak.


3 nap késés után már 99%-al kimutatná a terhességet.


Nem késett még sosem, oké, most megtörtént.

máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
4-es vagyok, bocsi, faradt vagyok mar, lehet nem voltam egyertelmu. Szoval a tuneteidet valoszinuleg nem a terhesseg okozza most.
máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen korán ne este tesztelj, hanem a reggeli elsőből, abból is engedj ki egy kicsit előtte.

De az is lehet, hogy nem vagy terhes.

máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha a "tüneteidet" terhesség okozná, akkor az esti teszt is pozitív lenne.
máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Egyes vagyok, most azért lettem lepontozva, mert nekem később muatott pozitívat a teszt? Hát az én k*va anyámat😃😃
máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
😂😂 valaki csak azert jar fel az oldalra hogy lepontozzon mindenkit 😬🤔
máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!