Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki tud segíteni...

Van valaki aki tud segíteni abban mi lehet ez? Többi lent :)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Április 9.én volt meg a menstruációm normálisan utána Május 7.én volt meg, de nem úgy mint szokott előbb jött 3 nappal és 3 napig volt meg elsőnap pecsételés, második nap kicsit több darabos, harmadik nap megint kicsit pecsételés. Átlagban 4-5 nap szokott lenni. Az volt a furcsa, hogy nem is fájt semmim, nem is éreztem, hogy megakar jönni, máskor már haldoklok :D

Azóta mióta elmúlt leszakad a derekam, mellem megnőtt nem fáj, de kicsit érzékeny, hasam mind 2 oldalt szúrkál felváltva. Néha hányinger, csináltam, LH tesztet mindennap az negatív, csináltam 3 ov tesztet negatív. Voltam előtte nőgyógyásznál minden rendben van, túlsúlyos vagyok.voltam kivizsgáláson is minenem rendben van enyhe pcom van. Kérdésem az lenne ha nem vagyok terhes, mert negatív lett minden, mitől szakad le a derekam és szúrkál folyton a hasam hol jobb hol bal. Hátha volt másnak is ilyen, Köszi :)



máj. 15. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, nem ov tesztet csináltam hcg tesztet és negatív sajnos
máj. 15. 13:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavar gondolom.
máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet ez? Hát terhességen kívül bármi, leginkább hormonzavar.
máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!