Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tippeket kérek. Mivel tudnám...

Tippeket kérek. Mivel tudnám jobban lázba hozni a férjemet?

Figyelt kérdés
Mi hetente 1x-2x szoktunk együtt lenni, de most a babprojekt miatt jó lenne többször is. Ő mostanában rengeteget dolgozik, fáradt. Mivel tudnám mégis "elcsábítani" úgy, hogy ne érezze azt, hogy csak a baba miatt akarok vele együttlenni?
2010. okt. 29. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nem a kérdésedre válaszolok, de nálunk meg pont az ellenkezője van. Túl sűrűn vagyunk együtt és szerintem ezért nem jön össze a baba...:(
2010. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sexy fehérnemű, combfix, vibrátort, vagy a dm- ben lehet kapni a vibrációs gyűrűt.
2010. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a probléma, mint nálad, kérdező... :( Eddig kb heti 1 együttlétünk volt és az mindkettőnk számára elég volt, harmonikus, jó a kapcsolatunk. És bajban vagyok, hogy pl. ovu környékén hogy csináljam, hogy 1-2 naponta együtt tudjunk lenni, mert elég furcsa, hogy 6 év alatt nem voltam ennyire rámenős, most meg naponta akarom?! :)) De szerintem én meg fogom beszélni vele, nem hiszem, hogy ellenére lesz.. :) Te nem tudod megbeszélni vele? Ha mindketten akarjátok a babát, biztos megérti, hogy az esélyt így lehet növelni, plusz még a kapcsolatotoknak is jót tesz majd.. :)
2010. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, meg lehetne vele beszélni, megtenne mindent, csak arra gondoltam, hogy az olyan illúzióromboló lenne...

Szívesebben alkalmaznék valami új, klassz praktikát, az mégis romantikusabb, mint hogy "most van pé-m, Édes, muszáj összebújnunk" :-))))

2010. okt. 29. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt film ;) arra biztos beindul
2010. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én férjem szexmániás volt, én meg nem. De mikor jött a babaprojekt, ő pont annyit dolgozott hogy szegénykémnek alig volt szuflája estére. De bizony 2 hétig minden nap megmásztam, annak ellenére hogy annyira nem volt pont akkor oda a subidubiért, de nem mondott nemet, mert tudta hogy babát akarunk. És azóta már 4 hós a drágánk, ráadásul 2 lány után fiú lett, úgyhogy igazán nem panaszkodhat. A másik dolog meg az, hogy én is hányszor de hányszor összebújok vele mikor nem kivánja egyetlen porcikám sem, de szeretem és megadom neki amire vágyik.

Lehet hogy valóban egy kicsit illúzió romboló, de a cél a lényeg, főleg ha ő is akarja azt a babát. Amúgy meg gondolom aztán már ő is élvezi a dolgot nem? :-)

2010. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi sem vagyunk nagy lepedő akrobaták, de mikor megbeszéltük, hogy kéne egy babó, akkor ő kérdezte már, hogy mikor lehet, mikor érdemes. Volt hogy az elején egyikünknek sem volt hozzá kedve, akkor egymáson röhögtünk, de ahogy a mondás tartja, evés közben jön meg az étvágy... :)

És az eredmény: 2 csíkocska :) (remélem babó is lesz belőle)

2010. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!