Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adnátok tippeket, hogy indítha...

Adnátok tippeket, hogy indíthatom meg?

Figyelt kérdés

Már 3 napja késik a vérzésem, csak folyton kis görcseim vannak, pedig ebben a hónapban szerettünk volna együtt lenni baba-ügyben, de egyre inkább úgy tűnik, hogy azzal, hogy nem jött meg, kicsúszunk abból a termékenységi időből, amikor a férjem otthon van(üzleti ügyben nem lesz távol pár hétig) pedig nagyon szerettünk volna most próbálkozni. Tudtok valamit ajánlani, amivel megindíthatom?

(Sexet tudtam, mint megindítót, az már megvolt, de még mindig semmi).

Légyszi, adjatok ötletet!!! Fontos lenne.


2011. febr. 7. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Tippet nem tudok adni bocsi.

De, nem lehet, hogy azért késik mert terhes vagy?:)

2011. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
konyak! De azért egy tesztet csinál előtte,hátha tényleg baba az oka a késének!
2011. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább örülnék, hogy még nem jött meg:)Hátha baba van a dologban! Tesztelj egyet mindenképp, és írd meg nekünk az eredményt
2011. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek egy teszt reggel,ha nega nagy dózisban c-vitamin!!!
2011. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy jó nagy pohár vörösbor mindíg segített.De lehet,hogy baba van a dologban.Csinálj tesztet,és írd meg mi lett!
2011. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra,hogy mi van ha már terhes vagy és azért nem jön meg.Lehet nem is kell már próbálkozni!!!Sok sikert!!!Egy teszt viszont tényleg jó ötlet!
2011. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Forró vizes fürdő...bár nekem nem be a dolog, pár nappal később teszteltem és pozitív lett! :-)) Hihetetlen volt, mert meddőnek hitt minden orvos!
2011. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, hála égnek megindult :) Két hét múlva hajrá, szorítsatok, lécci!!!
2011. febr. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!