Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 4-én jött meg legutóbb...

Október 4-én jött meg legutóbb (rendes vérzés volt, és 5-6 napig tartott). A mai negatív teszt biztos? (Gabriel-t használtam)

Figyelt kérdés
A Párommal egyelőre csak pettingelünk,tehát terhesség elvileg kizárva,ezért nem értem,miért késik. :(
2010. nov. 7. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
eléggé valószínű, hogy nem vagy terhes. ciklus a stressztől is késhet.
2010. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

áááá hülye vagyok, félreolvastam, szóval az első válaszom törölve, mert tudni kéne, hgoy mikor kellett volna megjönnie, azaz hány napot késik. a teszt menses elmaradása után 2-3 nappal már ki szokta mutatni a terhességet. ha nem volt behatolás akkor kevés az esélye a terhességre.

-1.-

2010. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Stresszből pedig nincs hiány..az utóbbi 2 hétben végig,előtte lévő héten majdnem végig stresszeltem,csak azon a héten voltam viszonylag nyugodt,amikor megvolt.

2010. nov. 7. 21:02
 4/7 A kérdező kommentje:

Az utóbbi fél évben elég rendszertelenek voltak a ciklusaim,24 és 31 nap közöttre voltak tehetőek(24 napos soha nem volt előtte,27 napos volt a legrövidebb!).

Ebben a hónapban elvileg 3-án vagy 4-én kellett volna jönnie.

Behatolás pedig nem volt,(ondótól) letörölt kézzel pedig bugyin belülre nem nyúlt,de még kívül is csak föntebb,a csikló környékén(remélem így nem csak én értem).

2010. nov. 7. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
valószínű ez lehet az oka a késésnek. a női hormonrendszer nagyon érzékeny, sok minden befolyásolja.
2010. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amúgy a 24 és 31 nap közötti ciklushossz belefér. bár nyilván jobb lenne, ha közel azonos hosszúak lennének mindig. az én dokim azt mondta, hgoy 24 illetve annál rövidebb ciklusnál kell odafigyelni, mert lehet hogy ilyenkor már nincs is peteérés.

illetve 35 vagy annál hosszabb ciklusok esetében is ez áll fenn. nyilván ez annak fontosabb aki babát szeretne, de aki még nem annak is fontos lenne, hogy azért rendben legyen minden.

2010. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a 24 napos ciklus csak 2-szer fordult elő,de gondoltam ezt is bele kell venni,ha már volt ilyen is. előtte 27-31 nap volt a jellemző.

és egy rendszeres ciklus pedig valóban jobb lenne.

mindenesetre a jövőhéten már megyünk orvoshoz,nehogy baj legyen,vagy ha baj van,akkor minél előbb megszüntessék.


A válaszokat köszönöm!:)

2010. nov. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!