Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen teherbeesést könnyítő...

Milyen teherbeesést könnyítő módszereket, tippeket, szereket, stb. ismertek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 08:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72 óra szünet kell a spermiumoknak, hogy nemzőképesek legyenek, hanem csak vakta lövés. A gyertyás póz hozott sikert nálunk is, de én a neten megkerestem a peteérés kalkulátort és az után mentem. Sikeresen. Együttlét után, 5 perc gyertya póz és utána nem szabad felkelni. A gyertyapóz nálam abból ált, hogy az ágyról lecsúsztam a lábaim a levegőben, és az ágy tartotta a derekamat.
2010. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem az ovu teszt,Mastodynon csepp és a Pre Seed gél segített!Gyertya póz nekünk sajnos nem vált be csak az előbb leírtak!De mint ahogy olvashatjuk sokaknál beválik és én mindig azt mondom,hogy egy próbát megér úgy sem veszít velem az ember semmit!Nem?!

2010. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!