Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most összejöhetett...

Szerintetek most összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés
7 hónapja próbálkozunk a Szerelmemmel, a ciklusaim 29-33 naposak. Az utolsó 33 napos volt 4-én jött meg, én 18-19-20-ra saccoltam a peteérést. 18-20-án és ma voltunk együtt. Kb 4 napja feszül a mellem és érzékeny a bimbóm, ez pé jele lehet? Írjatok csajok!!
2011. okt. 22. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elképzelhető. van aki meg sem érzi, van akinél meg mensi féle görcsök jelentkeznek, nálad pedig lehet pont ez :)
2011. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, Nálatok mi újság, próbálkoztok, ha igen mióta?
2011. okt. 22. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
mi 2 éve próbálkozunk . clostit szedtem múlt hónapban de nem jött össze a baba. majd kiderül, ez a hónap megint tele van reményekkel :)
2011. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel, a remény minden új ciklus kezdeténél újra éled. húú milyen költői volt:)Mennyi idősek vagytok? Én 34, a párom 36 éves.Sajna eléggé görcsösen akarom a babát, és a 7 hónapból 5-öt úgy csináltunk végéi, hogy mindennap együtt voltunk. Az utsó 2 hónapban minden másnap v harmadnap. Próbálkoztál pl. méhpempőt enni, vagy barátcserjeteát inni? Lombikbeültetést még nem javasoltak? Vagy volt már esetleg? Ha érdekel a reflexológia, természetgyógyászat, tudok egy nagyon jót.
2011. okt. 22. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:

barátcserjét kezdem most szedni ebben a hónapban.

30 évesek vagyunk :) remélem előbb utóbb lesz egy pocaklakóm .

2011. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
neked is első babád lenne?
2011. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, első lenne...csak már lenne! Májusban volt egy nagyon stresszes időszak a munkahelyemen, és pár hónapra felborult a ciklusom. Volt olyan, hogy juli végén megjött, maj aug 13-ától hó végéig szakaszos vérzésem volt és a végén meg beindult a mensi. Voltam orvosnál, azt mondta, hogy hormonális stressz:( Amikor már elsimultak a dolgok beállt 29-33 naposra. Igazából nem kellene napokat számolni, mert bekattan az ember. Ti milyen gyakran vagytok együtt? Ha szervileg minden renben van, akkor lelki blokkok vannak amiről nem is tudunk?
2011. okt. 22. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:
2 naponta vagyunk együtt, vezetem a görbém is. magas a prolaktinom. arra kaptam már gyógyszert azt is szedem rendesen. férjem még nincs kivizsgálva. remélem minden rendben egyébként.
2011. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neked volt már vérvizsgálat? endokrinológus?
2011. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még nem volt semmi, 26-ára van időpontom nőgyógyászhoz. Remélem nincs elzáródva a petevezetékem. Azt viszont nem látja ultrahangon, vagy igen? Ha gondolod, írj majd ide: mataymelinda@freemail.hu
2011. okt. 22. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!