Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. A fogamzásgá...

Babát szeretnénk. A fogamzásgátló abbahagyása előtt is érdemes felkeresni az nődokit?

Figyelt kérdés
6 éve szedek Meliane-t. Abba szeretném hagyni és néhány hónap pihenés után elkezdenénk a babaprojektet. A kérdésem az, hogy menjek-e el most is a dokihoz, hogy minden rendben van-e, vagy csak elég akkor, ha sikerül a picúr vagy akkor ha esetleg probléma van (pl nem akar megjönni a gyógyszer abbahagyása után vagy ilyesmi). Ti mit csinálnátok?
2010. nov. 24. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elmentem, pont akkor volt az éves rákszűrés, amit megcsinált.

Mást szerintem nem fog csinálni. Meg esetleg vesz kenetmintát, nincs-e valami baci, amit ki kell kezelni, azt jobb most.

Ezen kívül én elmentem tüdőszűrőre, fogorvoshoz, és csináltattam egy teljes vérképet.

2010. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vérképre, fogorvosra stb-re én is gondoltam, hogy el kellene menni, úgy tűnik akkor mégsem hülye ötlet :) (én azt hittem h totál dinkának néznének engem emiatt). Tüdőszűrőn most tavasszal voltam.
2010. nov. 24. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem "hülye" ötlet, menj csak, kb. ennyit tudsz tenni magadért, és a leendő kisbabáért. nekem pl. kevés a vasam, és az nem árt, ha jó a terhesség alatt, így mielőtt jött a baba szedtem, és helyre is állt. Fogorvoshoz meg azér t érdemes most elmenni, mert terhesen amúgy is illik elmenni, és rossz a nagy pocival oda is járkálni. Elég lesz a védőnőhöz, nőgyógyászhoz, ultrahangra, vérvételre, stb. járni. Én legalábbis már nem akartam látni fehét ill. zöld ruhás orvost .
2010. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem is menj el, majd ő megmondja azt is, mennyit optimális várni a baba meg a bogyó között.
2010. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!