Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek irtak már visszahívó...

Valakinek irtak már visszahívót cytologiai vizsgálat után?

Figyelt kérdés
ma néztem meg a postám és azt irták hogy valami elváltozást mutat az eredményem ami további kivizsgálást igényel,jézusom ez ugye nem egyböl rosszat jelent?
2010. nov. 27. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenképp azt jelenti, hogy találtak valamit. De ne ess kétségbe, nekem is a terhesség alatt mutatták ki a P2-t, ami nem veszélyes, kúpoznom kellett. Hallottam, amikor bent voltam a dokinál, beszélt az asszisztenssel, hogy van egy kismama, akinek P3asa volt, és nem törődik vele, pedig azt azt hiszem már műteni kell. Meg talán még P4es is van, talán az lehet a legsúlyosabb. De remélem nem lesz gond. Kapsz majd kúpot. Lehet, letol a doki, hogy terhesség előtt kellett volna rákszűrésre menni. Én minden alkalommal végig hallgattam. Drukkolok! Írj majd!
2010. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem jelent feltétlen rosszat, egy gyulladás is okozhat eltérést. Ilyenkor a gyulladást szokták először kezelni, és a kezelés befejezése után megismétlik a citológiát.
2010. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes csak szeretnék,utoljára szülés után 6 héttel voltam ilyne szűrésen,ennek már egy éve,azota mi lehetett?annyira megijedtem,ugy félek hogy daganatom van,én mindjárt a legrosszabbra gondolok.sose voltam beteg semmilyen se,nem tudok enyhébbre gondolni.azt se tudom miket mutat még ki ilyen szűrés.
2010. nov. 27. 11:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg,bármi is van örülj neki hogy visszahívtak és kezelni fogják.Nekem volt visszahívóm mert P3 lett.Gyulladás okozta szerencsére amit kikezeltek.
2010. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
utolsó sikerült utánna a baba?attol is félek hgoy olyan a baj ami miatt majd nem lehet még gyerekem.hátfőig meg fogok őrülni.köszönöm a megnyugtató válaszotokat
2010. nov. 27. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt és ráadásul kétszer!Három éve kaptam értesítést,hogy menjek vissza kontrollra ahol írtak fel kúpot majd miután el fogyott megint visza kellett mennem újabb kenetvételre amiután megint kaptam egy értesítést!Megijedtem én is és közölték szövettanra kell mennem!

Kb.húsz perces beavatkozás volt altatásban majd másnap reggel mehettem haza.Két hét múlva mentem az eredményért ami negatív lett!:))Utána egy éven keresztül negyedévente szűrés,(P2)Azóta sincs problémám!Babát szeretnénk mi is már azóta de sajna eddig még nem sikerült!Mennyi összefüggés lehet nem tudom de az endokrinológus dokim nem vont kapcsolatot a sikertelenség és az anno P3+szövettan között sőt azt mondta nagyon szépen begyógyult a seb,ha nem mondom ő nem is látná!!!

Ne aggódj ami már rossz eredmény az P4 ésP5 de a P4 is lehet egy szimpla gyulladástól amihez elég a kúp vagy antibiotikum!!!Sok sikert!!!

Gy.

2010. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ennek van köze a PCOS-hoz?mert azom van.vagy ez más eredetű?
2010. nov. 27. 12:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy a ciszta(ami neked van)befolyásolja-e a rákszűrés eredményét bár nem hiszem de ezt a dokid tudja!

Tudom könnyű mondani de ne rágódj azon mitől lehet és ne idegeskedj mert attól csak mégrosszabbul érzed magad!!!

A doki mindent el fog mondani,ad gyógyszert és a következő kenet már biztosan jó lesz!!!

Gy.

2010. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

engem is vissza hívtak. Aztán kiderült, hogy nem elég kenetet vettek le és nem tudták értékelni. Az viszont kiderült, hogy méhszájsebem van. Ne izgulj nem lesz semmi baj. Ilyen is van én is nagyon ideges voltam. Én már temettem magam, fölösleges volt az izgalom.

2010. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem is vissza hívtak(én azt hittem,de komolyan,hogy rákos vagyok,mert volt már sajnos nem egy ilyen betegség a családban)

Aztán kiderült,hogy "csak" gyulladás az egész,olyan,amit a nyilvános wc-ről bárki elkaphat(soha nem ülök rá,de sajnos a munkám miatt,örülök,hogy a nyilvános illemhelyekre beengednek)Írtak rá fel gyógyszert,amit nekem is és a páromnak is be kellett venni(nehogy vissza adja a fertőzést)Gyorsan,fizetés előtt,az éhenhalás szélén ez majdnem 10 ezer forintomba került.De nem baj,kölcsön kértem az árát!

Éljen a munkám :-(

2010. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!