Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont szedők, ma vagyok...

Duphastont szedők, ma vagyok az 5. gyógyszer nélküli napon. Az orvoson szerint 2-5nap között kell megjöjjön, de még semmi. Ez a ciklus 31. napja. Tapasztalatok érdekelnek. Teszt negativ, lehet csak korai volt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 09:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta a dokim,hogy a progi pótlást elég elkezdeni a 5-6hét között,mert akkorra kell,hogy legyen elég.


Most a 14.naptól kaptam,Pé után,és azt mondta,hogyha terhes leszek akkor ugyse jön meg ha abbahagyom és ha a teszt + jelentkezzek...


Nem értem én sem,ezért is kerestem egy profit,akihez jövő héten megyek.

2010. dec. 9. 06:34
 12/17 A kérdező kommentje:
Mensim azóta sincsen,csak pici barnás vmi a wc papíron.
2010. dec. 9. 06:35
 13/17 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Jól tetted, hogy mész máshoz. A barnázás is lehet attól mert abba hagytad a gyógyszer. Hisz ingadozik a progreszteron. Ezzel se értek teljesen egyett, hogy csak 5-6 héttől kell a babának. Ha kiszabadul a petesejt a tüsszőből a helyén sárgatest képződik ami progihormont termel. ÉS nem csak hetek múlva, hanem egyből. Ha igaza lenne ezt nem így találta volna ki a szervezet. De nem vagyok orvos :) csak saját logikám szerint. Azért sok sikert!! :-)
2010. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a dokid jol kezelt csak sajnos sok az "okos" ember akik elbizonytalanitanak...azert kaptal a 15. naptol 10 napig duph. hogy vastagodjon a mehnyalkahartyad mert a closty elvekonyitja...valoban csak 10 napig kell szedni majd varni 3-4 napot tesztelni es ha pozitiv akkor lehet ujra szedni a 12.hetig. Nem kell izgulni mert a szervezetednek valoban csak az 5.hettol van szuksege a nagyobb adagnak tehat azzal hogy 3-4 napig nem szeded nem artasz a babanak...ha barnazol es negativak a tesztek akkor a napokban meg fog jonni
2010. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát a barnázás annyi volt,hogy a papíron volt 1 pici folt.Utána már semmi és ma még ennyi sem volt.Reménykedek...

2010. dec. 9. 16:28
 16/17 anonim ***** válasza:
szia , fontos lenne a valaszod ! akkor babas lettel amikor abbahagytad aduphastont? en is kell szedjem es jo lenne egy kis valasz ,hogy te nalad hogy alakultak a dolgok ? en a 16 naptol kell szedjem 10 napig es ha utanna nem fog megjonni akkor babas leszek ?
2016. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok, tudom jó régi kérdés, de mi lett veled azóta, kérdező?

Babás lettél abban a ciklusban?


Érdekes a téma.


Nekem a mostani a 4. Duphastonos ciklusom. Az előző 3-ból 2-szer a negatív tesztek és a gyógyszer abbahagyása utáni 3. napon jött meg a menstruációm, másik ciklusban az 5. napon. Ma a 4. napon vagyok és várom, hogy megjöjjön. Baba tuti nincs, mert 3 nappal ezelőtt leesett a hőm és ma is lent van.

2016. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!