Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez helyes út lesz ahhoz, hogy...

Ez helyes út lesz ahhoz, hogy hamarabb teherbe tudjak esni? A Diane 35 erre is jó?

Figyelt kérdés

Pcos-em van sajnos. Egy ideje nagyon hullik a hajam, mitesszeresebb a bőröm, hízok. A nőgyógyász felírta a Diane 35 nevű fogalmazásgátló gyógyszert, mintegy felkészítő kúrának. Ugyanis a férfi hormonokat kellene elnyomni a szervezetemben és elősegíteni, hogy több női hormon termelődjön, ezáltal a félelmetes hajhullásom is megálljon. Ezután jön egy Clostylebegit kúra, hogy legyen peteérésem.

Tudom, hogy a Diane 35 egy fogamzásgátló, de nálam a hormonok helyrerakása a cél vele. Mit gondoltok?


2010. dec. 21. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra jó, hogy pontosan belője a ciklusod kezdetét a Closty kúrához! Úgyhogy hajrá! Jó babásodást!
2010. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vok. Még annyit, hogy ha pco-d van, akkor fel kellene írnia még Metformint is, hogy az inzulinrezisztencia által okozott galibát is kiiktassátok! Én a tervezéstől a 12. hétig szedtem a Mercformint!
2010. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem ez a helyes út. :-(

Keress olyan nődokit, aki nincs évekkel lemaradva.

Ez a fogamzásgátlós módszer elavult, időigényes, és ritkán használ, csak elfedi a tüneteket.


Endokrinológus korrektül kivizsgál, és felírja azt a gyógyszert, ami valóban használ. Nem ideiglenesen, hanem véglegesen.

A PCO-t nem kezelgetni, hanem az okát megszüntetni kell, ami általában anyagcserezavar. Egy vérvétellel kideríthető minden, de nem kérheti bármelyik orvos. Terheléses cukor és inzulin vizsgálat. Metforminnal helyreállítják az anyagcserét, ettől elmúlnak a tüneteid, a cisztáid, és megindul a peteérés mindenféle hormonrásegítés nélékül!! Pár hónap alatt rendbetesz.

Többet is megtudhatsz erről itt :


[link]


Mielőbbi babásodást kívánok!

2010. dec. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt írta, ez nem egy mai gyógyszer. Én évekig szedtem és már 4 éve nem szedem. Nálam konkrétan teljesen leállította a peteérést. Utána próbálkoztunk clostyval, amitől újra lett peteérésem, de baba abból sem lett. Az viszont tény, hogy ezt a gyógyszert bőrgyógyászok is fel szokták írni, mert jó a pattanásos bőrre. Viszont én is egyetértek az előttem szólóval, hogy keress fel egy endokrinológust. Nagyon sok nőgyógyász még csak nem is hallott a pco-ról. Tapasztalatból mondom, mert a barátnőmet 2 évig félrekezelték, mert nem ismerték fel a betegségét. Egy év gyógyszeres kezelés után, spontán teherbe esett és azóta boldog anyuka.
2010. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!