Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valyon, hogy lenne helyes?

Valyon, hogy lenne helyes?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom,aki teherbe esett es most abortuszt akar vegezni,de meg kiskoru. A szuleinek nem akar szolni,ugy gondolja ,hogy egyedul is el tudja intezni a dolgokat. Ram nem hallgat,akarhogy is probaltam meggyozni,hogy beszeljen az anyjaval vagy legalabb a noverevel. Egyedul neki akar vagni egy ugyancsak kiskoru baratnojevel.Gondoltam mar arra,hogy felhivjam az anyjat,de nem tudom mi lenne a helyes. Azt tudom,hogy orok harag lenne,de megis az elete fontosabb es az egeszsege. Szerintetek?


Bocsi az ekezet hiany miatt,de nem lehet a gepemet beallitani,az ekezeteket. Koszi elore is.


2011. aug. 31. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Úgy lenne helyes, hogy vajon!

Amúgy meg ne avatkozz bele, majd rájön, hogy egyedül nem tudja megcsináltatni az abortuszt!

2011. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre a válasz: csakis pontos j betűvel , tehát vajon
2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szólni kéne a szülőknek, az tény, hogy egyedül nem neki nem fogják elvégezni a beavatkozást, de nehogy utána valami hülyeséget csináljon, amivel esetleg veszélyezteti az életét!

Amúgy mit jelent hogy kiskorú 17 vagy .. 13?

2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne "kiskoruan "dugni mert azt se tudja miaz,más annyira szeretne babaát nagyon nehezen jön össze ,de egy ilyenfajtának igen!!! utána meg megy elveteti szép ... mire felnő addigra hány gyereket fog elvetetni??
2011. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Az utolsóval 100%-ban egyetértek.
2011. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Üzenem a kiskorú barátnődnek,hogy amikor ott fekszik majd az asztalon gondoljon azokra az anyukákra akik mit nen adnának egy csepp babáért (talán az életüket???)
2011. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy elítéljük-e a kiskorúak körében végzett abortuszt, hanem hogy a kérdező mit tegyen ebben a helyzetben. Olyan információt tudtál meg, ami életet veszélyeztet. Ha nem csinálják meg neki, mert kiskorú, akkor lehet, hogy rejtegeti, és megszüli és utána a kukában köt ki, vagy ne adja Isten, magának próbálja meg elvenni, mert olvasott egy kétszáz évvel ezelőtti könyvet, amiben csináltak ilyet. Lehet, hogy megutál, de én mennék a szülőkhöz, és azonnal beszélnék velük. Minden nappal egyre jobban nő a kockázata is a beavatkozásnak. Nem érdekel, hogy ez a GYEREKlány mit szólna hozzá. Ezen a ponton ez már nem játék és nem is barátkozás kérdése. Élet-halál kérdés! L27
2011. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
nagyon okos vagy kedves utolsó , hajrá akkor a baba életét is mencsétek meg akkor ne csak az anyáét!!!! és igen elitélem aki ilyet csinál punk tum
2011. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lujzi cica válasza:

Lehet, hogy elítélitek (én is) de itt a lány éledtébe is kerülhet, ha most nem veteti el!!!!!

Ha nem elég fejlett a teste a baba kihordására, meg is halhat a baba és az "anya" is

ugyan csak 16 vagyok, de anyukám szülészeti osztályon dolgozott, és tudok pár dolgot.

Szólj a szüleinek vagy a tesójának!!!!

Lehet, hogy kis idő múlva rájön, hogy mekkora hiba lett volna, ha nem tudja valaki a családjából, és akár még hálás is lehet neked a későbbiekben. Állj mellette minden pillanatban, és segíts neki átvészelni ezt az egészet.

Sok sikert!!!

2011. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lujzi cica válasza:

Kicsit késői tanácsot adtam de most találtam meg a kérdést. remélem jó döntést hoztál a dologgal kapcsolatban

Ha megmondtad a szüleinek és ezért haragszik rát, tudnod kell hogy a legjobbdöntés volt. én is elmondtam volna ah az én barátnőmmel történik ilyen. sok sikert a továbbiakban. 16/lány

2011. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!