Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés szex közben, ijedjek meg?

Vérzés szex közben, ijedjek meg?

Figyelt kérdés
A ciklusom 9. napján vagyok, vasárnap múlt el a mensim, kedden még volt egy kis barnás vérzés. Most viszont szex közben elkezdtem vérezni, nem mensi, élénkpiros szinű vér jött. Megijedjek, vagy spontán peteérésem volt?
2011. jan. 13. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ijedj meg,a vérzés nem játék.Menj dokihoz.

Lehet méhszájseb,vetélés,vagy csak sérült a hüvelyfal.Nem volt durva a szex?

2011. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta a párom, hogy nagyon szűknek érzett. Előtte más pozícióban voltunk, akkor nem véreztem. Utána éreztem, hogy fáj egy kicsit, és utána kezdett el vérezni, mikor már szűk is voltam.
2011. jan. 13. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Megsérülhetett a hüvelyfalad, de sajna lehet rosszabb (mint írták ciszta stb..)

Doki bácsi, de ne ijedj meg, azért nem borzasztó a helyzet, de orvosolni kell!!!

2011. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csináltam gyorsban egy terhességi tesztet, negatív. A vérzés már elállt. Remélem csak felsértettük a hüvelyfalamat.
2011. jan. 13. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ezzel a problémával küzdök, de nem megyek dokihoz. volt már ilyen a terhességeim alatt is, akkor sem mentem. ha meg méhen kívüli lennék megint, akkor majd a 3. hónapnál bemegyek műtétre. (megint)
2013. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!