Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex után enyhe vérzés....

Szex után enyhe vérzés. Mitől? 37-38 hkm

Figyelt kérdés
Reggel szeretkeztünk a párommal. Természetesen nem volt durva, sőt :) Nagyon finom, kellemes volt. Aztán még pihentünk pár percig, majd mikor kimentem pisilni, láttam, hogy véres a tisztasági betétem. De csak nagyon enyhén, élénk színű, világos vér. Nem görcsölök, nincs semmi egyéb tünet, és nem nő a mennyisége sem a vérnek, a baba mozog. Lehet, hogy a nyákdugó? Nem tudtam megállapítani, de nekem nem tűnt egybefüggő maszatnak...
2011. okt. 4. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkezdtél tágulni szép lassan. Semmi gond! Főleg ha jól érzed magad. Egyik gyerekemmel ez a rózsaszínessel kevert nyák az utolsó néhány hétben már jelen volt. És persze lehet, hogy nem várjátok meg a 40 hetet, de ez nem gond... :o)
2011. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond.

A méhszáj is tele van vérerekkel, amelyek nagyon vérbők egyébként is a terhesség miatt, és most hogy izgalmi állapotba kerültél méginkább oda túdult a vér.

Ilyenkor teljesen normális egy kis vées váladék.

De ebben a terhességi korban egyébként is elő szokott fordulni (úgy értem szex nélkül is) mert készül a méhed a szülésre.


Ne aggódj!

2011. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam wc-n, és már csak barnás hüvelyváladék állagú. Szóval már nem élénk piros, világos. Olyan, mint mikor múlik el a menszi.
2011. okt. 4. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!