Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített a Premens...

Kinek segített a Premens (barátcserje) a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Én 30 napja szedem, pozitív változás van, nem vagyok annyira rosszul mensi előtt. De remélem segít a teherbeesésnél is.
2011. jan. 17. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom hogy a barátcserje miatt sikerült-e, de az első barátcserjés hónapban lett peteérésem is, utána pozi tesztem.


6+1 km

2011. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És előtte meddig próbálkoztatok?
2011. jan. 17. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bonyolult, mert egy ideig sosem tudtunk együtt lenni amikor pé volt, utána nem volt pé-m kb 4 hónapig azért nem sikerült.

Összességében kb 8 hónap.

2011. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Agnucaston-t szedtem, ugyanaz mint a Premens, a babát szeretnénk elhatározástól kezdve 6 hónap alatt sikerült, az Agnucaston-t két hónap után kezdtem, szerintem jót tesz nagyon.
2011. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kitolja a peteérést??? Mert én egy hónapja szedem, és ebben a hónapban már a 14. napon vagyok, és tegnap még negatív volt az ovuteszt. Máskor már a 12. napon meg szokott lenni a tüszőrepedés.
2011. jan. 19. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid, és mindig szabályosak? Ha mindig szépen szabályosan napra pontosan jön meg, az orvos is azt mondta, hogy minden oké (van peteérésed, tűsző megreped, nem alakul át cisztává, stb, ezt UH-n meg tudja nézni) - szóval ha egyébként minden okl, akkor szerintem felesleges szedned. Én arra szedtem, hogy napra pontosra beállítsa a ciklust, így jobban tudtam követni hogy mikor van pé. Előtte 28-30-33-35 ezek váltakoztak, nem volt totál beállva, a barátcserje viszont beállította napra.
2011. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én azért kezdtem el szedni, mert rövidek a ciklusaim, 24-25-26, és előtte vérezgettem. Most annyi változott eddig, hogy még nem volt peteérés, hosszabb lesz talán a ciklus, mert máskor már a 12. napon már pozi volt a teszt.
2011. jan. 19. 14:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, és a mensi előtti pms miatt.
2011. jan. 19. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én zafír barátcserjét szedtem két hónapig de csak mindig peteérésig utána nem.

A barátcserje nélküli hónapban pozitívat teszteltem.

Azt viszont nem tudom,hogy attól sikerült e?!

2011. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!