Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálatnál a 3. és a...

Hormonvizsgálatnál a 3. és a 23. napon mennyi a helyes hormonarány, ami a teherbeesésnél számíthat?

Figyelt kérdés
Engem az a kritikus LH/FSH arány érdekelne. Az a helyzet, hogy nincs a laborba elég teszt, ezért hiányosan végezték el az elemzést,csak kb. 2-3 hét múlva lesz teszt, és addig nem tudok, nincs értelme dokihoz menni. Szóval ami megvan abból is már szeretnék tájékozódni, és esetleg továbbmenni más IR vizsgálatra, ha kell. Aki tud, segítsen. Holnap felrakom a meglévő eredményeket.
2011. aug. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt le van írva minden a hormoneredményekről!

2011. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon jó a linkelt oldal. Egy kérdésem van, ha a tesztoszteront 3 egymást követő vérvétellel csinálják, akkor miért nem úgy írják ki a vizsgálatot eleve? Ez a többire is ugyanígy vonatkozik. Így néhány értéknek semmi értelmét nem látom, illetve nem ad valós képet. Persze az orvostudománynak nem érdeke, hogy meggyógyítson. Szerinted érdemes így hiányos vizsgálati eredményekkel elmenni IR-re?
2011. aug. 25. 09:45
 3/5 A kérdező kommentje:

Begépelem az eredményeket, hátha vki még tud hozzátenni vmit: 3 NAPI EREDMÉNYEK: Ösztrodiol 38,0 ng/l

Tesztoszteron <0, 69nmol/l

Progeszteron 0,8ug/l

Prolaktin 543mU/l

LH 3,3 U/L

FSH ? nincs teszt

TSH 1,53mU/l


23. NAPI EREDMÉNYEK: Ösztrodiol: 193,5 ng/l

Tesztoszteron 0,74 nmol/l

Progeszteron 13,0 ug/l

Prolaktin ? nincs teszt

LH 2, 4 U/L

2011. aug. 25. 09:58
 4/5 A kérdező kommentje:

Az FSH ? nincs teszt


Semmilyen gyógyszert nem szedek már több mint egy éve. 29 éves vagyok rendezett egészségi állapotú. 10 éve regisztrált pajzsmirigybeteg. Azért mondom, hogy regisztrált, mert már vagy 6 éve teljesen rendben vagyok, csak szar volt a dokim és sok felesleges gyógyszert megetetett velem, amire utólag jöttem rá. Hál' Istennek leváltottam. IVF előtt állok, de a hiányzó vizsgálatok miatt egy-két hónapot tolódik a kúrakezdés.

2011. aug. 25. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
ehhez sajnos már nem tudok hozzászólni. nekem a 21. napi vérvételen csak progeszteront néztek.
2011. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!