Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "nemvárt" előtt 4 nappal...

A "nemvárt" előtt 4 nappal 25-ös teszttel lehet pozitívat tesztelni terhesség esetén, vagy felesleges próbálkozni vele?

Figyelt kérdés
intimed és x-epil (a két darabos) van itthon, mindkettő dm-es. Holnap reggel lenne esedékes a tesztelés.
2011. jan. 20. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
nem.az 25 napos terhességet mutatna ki,ez pedig elvileg tizenkettő napos lehet kb.
2011. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor volt a peteérérsed, de szerintem ezekkel a típusó tesztekkel érdemes kivárni a nem várt napját, nem valami érzékenyek.
2011. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a 14. napon volt a pé, holnap lesz a 24. nap, 28 naposak a ciklusaim.
2011. jan. 20. 12:30
 4/16 anonim ***** válasza:

A terhességi tesztekkel a fogantatás után 12-14 nappal lehet leghamarabb pozitívat tesztelni. Ha korábban fogantál meg a félidőnél, akkor tesztelhetsz korábban is pozitívat, de ki tudja ezt neked a neten keresztül megmondani? Esetleg te magad, ha ovuteszteltél vagy mérted az ébredési hődet.


Ha egyiket se csináltad, akkor én a helyedben várnék addig, amíg késik, és csak akkor tesztelnék. Nem leszel terhesebb attól, ha türelmetlen vagy és korábban tesztelsz. Egyesek korai pozitív tesztjeinek csak annyi a magyarázsta, hogy az ovulációjuk (és így a fogantatás) ir korábban volt.


Az első válaszoló válasza hihetetlenül buta. A 25-ös tesztnek az érzékenysége nem napokban 25, hanem a HCG hormon szintjére vonatkozik. :-)

2011. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Használtam ovu tesztet, ezért tudom, hogy mikor volt ovum, meg más tüneteim is voltak peteéréskor, pl.:alhasi görcs, tojásfehérjés nyák.
2011. jan. 20. 12:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mégcsak 10 nap telt el, ezekhez a tesztekhez tényleg kevés.

Nekem a peteérés után (tudom mikor volt, teszteltem) a 9. napon volt két pozitív tesztem: ClearBlue és Corax Be Sure. Utána teszteltem más tesztekkel is, de még negatívak voltak.

2011. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Kedves első! iszonyat butaságot írtál!!!


Kedves Kérdező! leghamarabb + tesztem a 25-össel a nemvárt előtti reggelen volt. Korábban tényleg nem érdemes.

A 25-ös ugyanis még a nemvárt napján sem biztos,hogy kimutatja a terhességet! Várj legalább a nemvárt előtti reggelig!


Drukkolok!!

Írj hogy mi lett!!

2011. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nekem a nem várt előtt 4 nappal pozitív lett, igaz olyan halvány, hogy alig lehetett látni, és ráadásul medi-labbal, (tudom sokmindenkinek nem vált be)..De az említett tesztekkel csak a kimaradás után 3-4 nappal látszott...

17+5 hkm

2011. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és megírom, hogy mi lett a végén, bár most tiszta ideg vagyok és nem tudom mit gondoljak, mert barnás folyásom van a 23. napon. Halvány barna pecsétek, mi lehet? Ilyen még nem volt, max. mensi előtt egy nappal volt néha!
2011. jan. 20. 15:06
 10/16 anonim ***** válasza:
A pecsételős vérzés általában a beágyazódás jele szokott lenni- van,akinél 4 napig is eltart.
2011. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!