Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "nemvárt" előtt 4 nappal...

A "nemvárt" előtt 4 nappal 25-ös teszttel lehet pozitívat tesztelni terhesség esetén, vagy felesleges próbálkozni vele?

Figyelt kérdés
intimed és x-epil (a két darabos) van itthon, mindkettő dm-es. Holnap reggel lenne esedékes a tesztelés.
2011. jan. 20. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem a 12.dpo-n du egészen jól láthatóan színes csíkos lett a 25ös teszt. A luteálisom 14 napos!!!

Függ sok mindentől... Kinek hogy.

2011. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a helyzet?

2011. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az érdeklődést, sajnos nem maradt meg a terhességem. 7 és fél hetesen megszakították, mert még mindig csak üres petezsák volt. Már újra próbálkozunk, hát remélem sikerült ebben a ciklusban összehozni!
2011. júl. 3. 13:38
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja, most nézem vissza, hogy januárban nem is írtam meg nektek, hogy pozitívat teszteltem, most utólag akkor szólok, bár mint írtam nem lett jó vége a dolognak :-(
2011. júl. 3. 13:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nekem eddig 2x volt spontánom- így nagyon,nagyon,nagyon Drukkolok Neked!!
2011. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia! Aranyos vagy, hogy megint írtál, sajnos nekem is ez volt a 2. missed, bár már van egy 21 hónapos kisfiam.
2011. júl. 3. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!