Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön kellene megjönnie....

Csütörtökön kellene megjönnie. Múlt hét péntek óta folyamatos volt az alhas fájásom, ma meg semmi, mintha elvágták volna. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy fájt, hogy még betétet is készítettem be. Hogy lehet, hogy elmúlt a fájdalom? Ilyet még nem tapasztaltam.
2009. febr. 3. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a pé-től volt folyamatos a fájdalom, szombaton este nekem is erősebb lett, utána elmúlt és csak néha érzek szurkálást. Én péntekre nem várom és holnap reggel tesztelek egyet, hátha. Félidőnél hamarabb volt a pé-m.
2009. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Írj, ha teszteltél, hátha...!


Ami nekem érdekes volt, hogy mindig megérzem a peteérést a petefészeknél, aztán csak menszi előtt 1-2 nappal jön elő az alhas fájdalom. Most meg végig görcsölt az alhasam, és mikor normális lenne, hogy fáj, nincs semmi... Türelem-játék! ;-)


A hőm fenn van, ez biztat.

2009. febr. 3. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:

A múlt hónapban nekem is pé-től fájt a derekam,szúrkált a méhem,stb.és a mensi elötti napon elmúlt.

Ebben a hónapban ,pedig semmi se fájt semmi se görcsölt.

5.-ére nem várom.

2009. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Még 2 nap!
2009. febr. 3. 15:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem állandóak a tüneteim.Ma én is alig görcsöltem és a cicim sem feszült. Péntekre nem várom. Ne aggódj! Attól még lehet minden rendben. szorítok Neked.
2009. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, aki péntekre (nem) várja. Ma reggel egy világos és össze nem téveszthető NEGÁT teszteltem sajna. De mensis tünet még mindig nincs, van még egy kis remény... :-)
2009. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia! szerintem még van remény, 2 nap múlva próbáld meg és írj!
2009. febr. 4. 14:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelek, ha addig semmi Miku! :-)
2009. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ma megjött. :-((

Előző voltam

2009. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem is, nem baj, ne csüggedj, majd legközelebb!
2009. febr. 9. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!