Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utóbbi két hónapban 31-32...

Az utóbbi két hónapban 31-32 napos a ciklusom. Most is késik, már 34 napos vagyok, de megjelent egy kis barna folyás. Terhes lehetek, vagy ez a menstruáció előjele, és csak a ciklusom zavarodott meg valamiért? Eddig 28-29 napos volt.

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát ez még bármi lehet! Nekem is kb. olyan, mint neked a ciklusom, tehát nem teljesen szabályos. Múlt hónapban én is azt hittem, hogy késik, de nem, csak most 34 napra jött meg. Nem azt mondom,hogy neked is meg fog, csak ebből még nem lehet semmire következtetni! Vár még 2 napot és csinálj tesztet, ha nem jön meg. Bár nekem a mensim mindig barna folyással kezdődik!

Sok sikert! Szurkolok!

2011. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet,erős pozitív,reggel 7-kor ultrahang,és ha látszik,gyógyszer,hogy megmaradjon.szorítsatok!!!!!
2011. jan. 26. 15:11
 3/18 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Gratulálok! :)))
2011. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jézusom,de jó,én is hasonló helyzetben vagyok.Írtam is ki egy kérdést hogy már 3-4napot késik,ma pedig egy kis barna folyásom jelent meg.sose késett.de jó neked,gratulálok,adtál nekem egy kis reményt...
2011. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

17:00-nak.

Drukkolok,hogy baba legyen nálad is,magamnak pedig szorítok,hogy maradjon pocakban.Holnap kiírom mizu,Te is értesíts,ha történik valami.Szorítok!!!:)

2011. jan. 26. 19:08
 6/18 anonim ***** válasza:
17:00 vagyok,sajna megjött,neked gratulálok!
2011. jan. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom.Mi 8 hónapja próbálkozunk,hidd el nektek is jön,csak kitartás,pihenés és babaváró teakeverék.Én 2 hónapja iszom,és úgy látszik bejött.Ha hazaérek,ki írom,hogy miből áll,ha van kedved,megéri a próbát.Üdv!!
2011. jan. 27. 06:24
 8/18 anonim ***** válasza:
17:00 vgyok.már 5 éve,de semmi bajom,kivizsgáltak rendesen,ha leírnád,akkor nagyon megköszönném.Hát mégegyszer gratula!
2011. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szia!voltam dokinál,de még nem látszik,mivel valószínű csak 4 hetes.Reggel vérvétel.A tea: orbáncfű,kamilla,ánizs,körörmvirág szirom,citromfű.mindből pl. 10 ek. majd kettéosztod,egyik felébe 5 ek. cickafark,másikba 5 ek. palástfű.A cickásat iszod mensi első napjától kb.fél időig,majd palástos keverékkel folytatod menstruációig.(2,5 dcl forró víz,reggelente,kb 8 percig ázik)Nem érintkezhet fémmel,nem ízesíthető.)Tiszta szívből kívánom,hogy segítsen! Üdv.
2011. jan. 27. 15:21
 10/18 anonim ***** válasza:
köszönöm,nagyon kedves vagy!Remélem nálatok minden rendben lesz!
2011. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!