Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti barna...

Menstruáció előtti barna pecsételés befolyásolhatja a fogamzást?

Figyelt kérdés
Januárban hagytam abba a Diane 35 tabletta szedését,és azóta próbálkozunk a párommal a családalapítással.Amióta abbahagytam kétszer jött meg a menstruációm,teljesen pontosan,az első februárban,akkor 28 napos volt a ciklusom,a második márciusban,akkor 32 napos.Viszont amióta abbahagytam a tablettát,azt figyeltem meg,hogy a menzeszem előtt van egy kis barna pecsételés.A februári menzeszem előtt volt egy a menstruáció előtt 16 nappal,és a menstruáció előtt 5 nappal is.A márciusi menstruációm előtt is volt 11 nappal barna pecsételés,és most március 13-án kellene megjönnie elvileg,és most is volt előtte 10 nappal,és tegnap is 1-2 csepp.Ezek a barnázások nem folyások,nem sok a mennyiségük,nem is tartanak napokig,sőt órákig sem,csak a bugyimon vagy a wc-papíron pisilés után veszek észre kis mennyiségű,1-2 barna cseppet.Esett teherbe valaki így,és megmaradt a baba?
2011. ápr. 11. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Javítás:Nem március 13.án,hanem április 13-án kellene megjönnie.
2011. ápr. 11. 12:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Több félét mondtak nekem is orvosok erről a "jelenségről". Egyik szerint akkor lehet a peteérés is, másik szerint csak a hormonok játszanak, mert előtte a gyógyszer volt a szabályzó és nem ürült még ki. Nekem is volt ilyen miután nem szedtem a gyógyszert. Nem befolyásolta negatív irányban a termékenységemet. :) Az "eredmény" itt gügyög mellettem.
2011. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök,megnyugtattál!Nagyon sokat rágódtam ezen,hogy nehogy emiatt ne essek teherbe!
2011. ápr. 11. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én sztorim lehet kicsit hosszú lesz, de talán ki tudod bogozni belőle a választ. 20 évesen lettem terhes az első gyerkőcömmel, akkor nem volt semmi barnázgatásom mensi előtt. Első kislányom első alkalommal összejött. A második kislányommal 23 évesen lettem terhes, a teherbeesés előtt már szoktam barnázgatni mensi előtt egy pár napot. De első próbálkozásra sikerült a baba ennek ellenére. 12 hetesen újra elkezdtem barnázni , akkor azért mint kiderült, mert rossz helyen tapadt meg a méhlepény, de később helyre igazodott, igy nem lett semmi komplikáció a dologból. Harmadszorra 25 évesen szerettünk volna babát, akkor is megvolt már a barnás pecsételésem mensik előtt, vele is elsőre teherbe estem. 6 hetesen újra barnázni kezdtem, bementem a kórházba, akkor azt mondták, hogy méhszájseb, semmi gond, nyugodtan menjek haza, két nap múlva elvetéltem. Akkor a dokim azt mondta, hogy sárgatesthormon elégtelenségem van, ezért a barnás pecsét és hogy igy vagy nem tudok teherbe esni, vagy nem marad meg a baba, vagy már be se tud ágyazódni. Ehhez képest már háromszor voltam erre az időre terhes , mindhárom első próbálkozásból. Utána csináltatott velem egy csomó labort, 5 hónapig figyelték laborokkal a hormonjaimat, minden félidőben uh-val hogy állok petékkel. Minden eredményem tökéletes lett. Vetélés után 5 hónappal próbálkoztunk, újra terhes lettem elsőre. 5 hetesen megint jelentkezett a barnás pecsételés, de akkor kaptam duphastont, aminek a hatására 3 nap alatt megszűnt a dolog és most 14 hónapos a kisfiam. Még szopik, de 10 hónapos volt, mikor először megjött a mensim, azóta is jelentkezik a barna maszatolás minden mensi előtt pár nappal. Szeretnénk még babát, de majd pár év múlva , remélem, hogy ő is majd elsőre sikerül és nem lesz gond. Szerintem a lényeg, hogy ez nem befolyásolja a teherbeesést. Én erre nagyon jó példa vagyok.
2011. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!