Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó mensi december 25-én...

Utolsó mensi december 25-én volt. Már kilenc napja késik, egy negatív és egy halvány két csíkos teszt az eredmény. Tegnap és ma reggel enyhe vérfolt, de csak reggel. Fáj a hasam, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk.
2008. jan. 29. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem lehetsz, főleg lett egy pozitív teszted... :)

Szerintem holnap, vagy holnapután csinálj egy új tesztet,ah pozitív én gratulálok :)

2008. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.a negatív teszt a kevés hcg miatt lehetett.de ennek itt nincs is jelentősége.annál inkább a másiknak!!!amin pozitív lett!a halvány csík is csík!!!csinálj holnap még egyet.az is két csíkos lesz,majd meglátod.a vérfolt meg azért van,mert ilyenkor kellene lennie a mensidnek.a szervezeted még így van beállítódva.ha jól számolom akkor 36 napos(5hét+6napos)lehetsz.péntek vagy hétfőn menj el dokihoz.akkor már ő is látni fogja.gratula!!!bár én is itt tartanék már...
2008. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem, illetve egy barátnőmnek volt egy hasonló tapasztalata! A tesztek vizeletsugárba tartási ideje szerintem kevés! Én jóval hosszabb ideig tartottam benne ( egy halvány eredmény utáni másodikat)és erőseb is lett a jel. Barátnőm bizonytalan volt (halvány csík) és neki a saját tapasztalatomat mondtam el, bevált! Drukkolok Neked!
2008. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam orvosnál, és UH után sem tudott semmi biztosat mondani.Teszt nem egyértelmű. Ma erősen és darabosan megjött.

A többieknek sok sikert.

2008. jan. 31. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!