Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni a sikerért?...

Mit lehet tenni a sikerért? Nektek hányadszorra sikerült?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk babát, most jött meg, és már nem szeretném, hogy jövő hónapban is megjöjjön. Mindketten mondogatjuk, hogy össze fog az jönni elsőre, mert hiszünk benne. Tudom, hogy a peteérés általában a 14.napon van, de több esélyt is szeretnénk neki adni, hallottam már olyat, hogy csak így, csak úgy, meg hogy ne naponta.

Ti hogy voltatok ezzel? Hány naponta próbálkoztatok, a ciklus hanyadik napjain, és mikor jött össze, mennyi idő után? Szorítsatok, és meséljetek :)

Köszi!!!


2011. febr. 4. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kétnaponta az tökéletes! Ha egészségesek vagytok mindketten akkor össze fog jönni!
2011. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha kétnaponta együtt vannak és teljesen egészségesek, az sem garancia rá, hogy egyből összejön. Szerinted, ha valaki a 2., 3., 4. vagy épp a 8. hónapban jön össze, az nem lehet egészséges?????

A teherbeeséshez sok dolognak kell egy időben passzolni. Ha jókor van együtt egy egészséges pár, kb. 25% esély van a teherbeesésre, tehát minden 4. egészséges, jó időben szexelő pár női tagja teherbe esik!

Kívánom, hogy Te legyél az!!!!:)

2011. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Mi is kétnaponta. A 14. napon kötelező :-) Kb. 10-30 perc kispárna a fenék alá, vagy láb a falra. Gyógyszer abbahagyása után 2× jött meg, a 3. hónapban teherbe estem :-)
2011. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nagyon jól tudom,mik az esélyek,de egy olyan nőnek aki most kezdi ezt az egészet azt hiszem,épp elég a rendszeres szex.Az első hónapokban nem kell olyan dolgokra figyelni,amiket én és itt sokan megtesznek azért ,hogy sikerüljön. A ismerőseim között ez éppen elég volt,hogy szeretkeztek és pár hónap alatt "megjön" az eredmény. Nem kell egyből a száraz tényeket és %-t közölni valakivel aki az első babaváró ciklusban van! Bár ez csak az én véleményem. Nekem több éve nem sikerül. Miért ne sikerülne neki egyből. Egyébként a százalékok változnak a kór haladtával,és a kérdező korát sem tudjuk,de az esélyeit már igen.Én szurkolok neki.
2011. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok neki, de szerintem meg azt nem kellene sugallni, hogy ha nem esik első hónapban valaki rendszeres szex mellett teherbe, akkor kezdhet aggódni, mert nem egsészséges! Így lehet beparáztatni sok nőt!
2011. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem írtam ,hogy első hónapban össze fog jönni! Egy biztató mondatot szántam volna,és arra még véletlenül sem gondoltam,hogy már is találnak rést a pajzson. Én személy szerint akkor kezdtem ráparázni,mikor megtudtam az esélyeimet. Itt látszik nem gondolkodunk egyformán,persze ez sem gond.
2011. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nyugalom! :)

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindegyikből tanulok valamit, és várom a további tapasztalatokat.

Ha már szóba került a korom, idén leszek 24 éves.

2011. febr. 4. 22:41
 8/13 anonim ***** válasza:

2 naponta "elég". Mi másfél évig próbálkoztunk, mire sikerült a baba. A lényeg, amit már biztos sokszor hallottál, de szerintem nagyon igaz: nem szabad rágörcsölni!!! :)

Reméljük, a következő már nem jön meg...

2011. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én 11 év gyógyszerszedés után,megnéztem,hogy normális esetben mikor lenne peteérésem,(merthogy nem emlékeztem,előtte hány naposak voltak a ciklusaim),és abban a 2 napban többször is együtt voltunk....utána lábak az égnek:)első hónapban összejött,30 múltam akkor,most 10 és fél hónapos nagylány:)HAJRÁ!!!
2011. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szeretettel ajánlom Nektek a cickafarkfű teát.
2011. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!