Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem vajon hanyadszorra fog...

Inszem vajon hanyadszorra fog sikerülni?

Figyelt kérdés

Kinek hányadik inszemináció sikerült?

Mit lehet esetleg tenni a siker érdekében?

Elvileg jövő hónapban kezdjük az első inszemet. Nagyon bizakodók vagyunk, csak hát félünk is kicsit.

Elbízni sem akarom magam de lemondással sem akarok nekiindulni...

Minden sztori szívesen veszek:)


2011. febr. 26. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre 2 sikertelen inszemen vagyunk túl, pedig minden rendben velünk.A dokik sem értik, és Mi sem, DE nem adjuk fel, próbálkozunk, és reméljük velünk is mielőbb megtörténik a csoda!Még annyit, hogy az onszem nem olcsó dolog kb.70-80000.- mindennel együtt, ha megtudjátok oldani anyagilag, akkor mindenképp próbálkozzatok amíg az orvos mást nem javasol!!Drukkolok..
2011. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 inszem és 5 lombik volt. 3 inszem és 3 lombik a debi Kaáliban, az utolsó két lombik a győri Kaáliban volt. Az utolsó lombikom sikerült, most 6 hónapos a fiam..

Semmiféle szervi bajunk nincs a férjemmel, ismeretlen eredetű meddőség a diagnózis. Nálam nehezen értek meg a petikék valami miatt. A három inszemet közvetlen egymás után lévő hónapokban csináltuk meg, teljesen sikertelenül. Nekem kicsit vastagabb a petikék burka. Az összes lombiknál mesterségesen injektálták az 1 db katonácskát a petesejtbe. Ha csak berakták a katonák közé (vagyis fordítva) nem termékenyült meg, tehát az inszemnek nem sok értelme volt.

A győri Kaálit nagyon ajánlom. Nagyon felkészült szakmai csapat dolgozik ott. Az intézetvezető főorvos Dr. Kőrösi Tamás pedig Mország legjobb meddőségi szakembere szerintem.

Hallottam sok pozitív eredményt az inszemről, tehát bizakodj. A legfontosabb, hogy úgy indulj neki, hogy hiszel magadban, a párodban és a dokiban és főleg abban, hogy sikerülni fog. De ha mégsem ne keseredj el majd akkor a következő fog.

Remélem csináltak neked HSG-t (petevezeték átjárhatósági vizsgálatot), mert hallottam olyat akinél 4 inszem után csinálták meg és kiderült, hogy teljesen el volt záródva, így teljesen feleslegesek voltak az inszemek mert semmiképp nem sikerült volna az elzáródás miatt.


Ha van kérdésed szivesen válaszolok bármire.

2011. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy nekünk a 4 évig tartó 8 stimuláció 2 millió Ft-ba van. Az inszemekhez a gyogyik, injekciók még csak 30%-osan voltak támogatva és a beavatkozásért is fizetni kellett 40 ezret, így nekem az utiköltséggel meg egyéb járulákos dolgokkal egy inszem 200 felett volt. Rengeteg injekció kellett, szinte végig a megengedhető legtöbb. Már az inszemhez is Gonál-f-et szúrtam ami baromi drága volt. A lombikos 70%-os támogatottság sokkal barátibb és magát a beavatkozást is finanszírozza a TB. Az utolsó lombikom volt a legdrágább majdnem 500 ezer Ft (amiből az utiköltség csak 100 ezer volt Hajdú-Bihariak vagyunk és Győr 800 km), de MEGÉRTE!
2011. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első inszem sikerült, összesen 23 ezer forintomba került (Closty, tüszőrepesztő, duphaston, orvosnak pénz.)
2011. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!


Nagyon köszönöm a tapasztalatotokat!

Nekünk ez lesz az első inszem és teljesen ingyenes! Csak a gyógyszert kell kifizetni, minimális, pár ezer forint. Nektek hogyhogy ilyen drága volt?

Tapolcai PRI-be (Pannon Reprodukciós Intézet) járunk, kb. háromnegyed óra kocsival tőlünk és a benzint is állja az OEP-nagyrészt.

Nekünk eddig minden oké, Férjemnek van egy lánya már.

Volt átjárhatóságim, laporoszkópos.

Genetikai és immunológiai vizsgálaton is voltunk, genetika oké, immunológiát várjuk még :)

Remélem nektek és nekünk is mihamarabb sikerül, akinek összejött, gratula:)

2011. febr. 27. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Pri be jártunk, nekünk is az első sikerült. Sok sikert!
2011. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj de jó nektek! Örülök nagyon:)

Remélem mi is ilyen szerencsések leszünk!

Jó ilyen pozitív sztorikat is olvasni, erőt ad az embernek:)

2011. márc. 1. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!