Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés de ezen...

Lehet hülye kérdés de ezen most gondolkodtam el, létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk vegyünk engem példának január 29. én volt az ovum (számolás alapján 33 napos menses esetén legutoljára jan 8.án jött meg) úgykörül együtt is voltunk na most a helyzet az hogy a párom csak hétvégén jár haza mert dolgozik Múlt hétvégén együtt voltunk(vasárnap) lehet hogy az akkori orgazmusból volt spontán peteérésem (mert hétfőn tojásfehérjés folyásom volt) és akkor sikerült. De ha teszem fel az előzőből is sikerült akkor most mi lesz 2 baba foganhat egy ciklus alatt két különbőző időpontban?

Lehet hülyeség de érdekelni hogy történhet e ilyen.

Bocs h hoszzú lett .Jah és mára nem várom és még eddig semmi szerintetek?


2011. febr. 10. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha volt egy tüsződ ami megrepedt, akkor csak az termékenyülhetett meg. Ha nem termékenyült meg, esetleg egy közvetlen pár órára rá történő szeretkezés alkalmával még megtermékenyülhetett. :) Remélem érted... :)
2011. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem :-) Köszi hogy válaszoltál
2011. febr. 10. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet!!:-)

[link]

Lap alja,de érdemes végigolvasnod,nagyon érdekesek!

2011. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak: persze, lehet... Ne vágd már így rá! Csak nagyon extrém esetben lehet. Mint ahogy valaki terhes lehet 58 évig!
2011. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem hülye kérdés. Sőt, azt hiszem nem egyszer megtörtént már, hogy az ikerterhesség egyik "tagjáról" egyértelműen kiderült, hogy a testvére előtt, vagy után fogant. Születtek már fekete-fehér ikrek is, ahol nem kell különösebben bizonygatni, hogy nem egy apától, ( és valószínűleg nem egy időben ) "készültek". Egyszer olvastam egy sztorit, ami arról szólt, hogy az anyuka császárral megszülte az ikrei közül az egyiket, aztán néhány hét múlva világra hozta a másikat, aki akkorra állt készen a nagy eseményre, mivel különböző időben fogantak.

Szóval, ha nem is gyakori, (mert elméletileg nem történhetne meg ) de előfordul amire gondoltál.:-))

2011. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egy ciklusban egymás után több pete érik, reped meg. Nem gyakori, de lehetséges. Többpetéjű ikrek...
2011. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves 3.

Akkor lehet,vagy nem?Ez egy eldöntendő kérdés volt....

2011. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ha valaki segítséget vár, akkor nem a félrevezetésre kíváncsi.


Kedves kérdező! Kérlek, mindenképpen jelezd majd, hogy hogyan alakult a sorsod!

2011. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg senki sem írta neki, hogy márpedig többpetéjű ikrekkel lesz várandós,... na az lenne a félrevezetés. A maximum az volt, hogy igen, ilyen előfordulhat.
2011. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem, itt nem csak, pontosabban nem az volt a kérdés, hogy mennyi az ikerterhesség valószínűsége. A kérdező csak hetente kerülhet olyan helyzetbe, hogy akár egy, akár több petesejtje megtermékenyüljön, mivel a férje csak hétvégén jár haza. Szerintem arra kíváncsi, hogy ha egy, vagy két héttel ezelőtt terhes lett, megtörténhet-e, hogy egy héttel később, spontán peteérés után, egy újabb terhesség jöjjön létre a már meglévő mellett. A "tünetei" alapján ugyanis arra következtetett, hogy ismét peteérése volt. Erre írtam példaként, a több hét különbséggel világrahozott ikerpár esetét, akik valóban ikrek, de egy kicsit mégsem.:-))
2011. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!