Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés de ezen...

Lehet hülye kérdés de ezen most gondolkodtam el, létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk vegyünk engem példának január 29. én volt az ovum (számolás alapján 33 napos menses esetén legutoljára jan 8.án jött meg) úgykörül együtt is voltunk na most a helyzet az hogy a párom csak hétvégén jár haza mert dolgozik Múlt hétvégén együtt voltunk(vasárnap) lehet hogy az akkori orgazmusból volt spontán peteérésem (mert hétfőn tojásfehérjés folyásom volt) és akkor sikerült. De ha teszem fel az előzőből is sikerült akkor most mi lesz 2 baba foganhat egy ciklus alatt két különbőző időpontban?

Lehet hülyeség de érdekelni hogy történhet e ilyen.

Bocs h hoszzú lett .Jah és mára nem várom és még eddig semmi szerintetek?


2011. febr. 10. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én ikreket vártam,az egyik baba fejletlenebb és 1 kilóval kevesebb volt,mint a másik,és az orvos azt mondta,hogy KIZÁRT dolog és olyan NEM létezik hogy az egyiket kiveszi a másik meg bentmarad.

A kérdésre válaszolva:Ikrek között csak 1-2-3 napos eltérés lehet a fogantatásban,1 hetes eltérés esetén már olyan hormonok szabadulnak fel a szervezetben és úgy átalakul a méhnykh.,hogy gyakorlatilag kizárt hogy egy másik petesejt is megtermékenyüljön és beágyazódjon.

2011. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt egy olyan gyanúm, hogy ez a "többfelvonásos" ikerszülés, egy bulvárlap uborkaszezonos "szenzációja" lehetett. Most már legalább biztosra tudom, hogy érdekes történet, csak egy szó sem igaz belőle...:-)

Az viszont, hogy időben csak 2-3 nap áll rendelkezésre egy véletlenül kiszabadult petesejt megtermékenyülésére, a másik után, újdonság számomra. Bár én sem úgy gondoltam, hogy hetekig megtörténhetne. Mindenesetre köszi, mindig tanul az ember.:-)))

2011. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Genetikustól hallottam, hogy ritkán, de lehet ilyen. Az a feltevés, hogy akkor esélyes, ha eltérő petefészkek termelik egy ciklusban a két petét.
2011. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!