Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények az ovu tesztekkel...

Vélemények az ovu tesztekkel kapcsolatban? Az ovu tesztek, mindig csk "ál pozitivat" mutatnak nekem. (Úgy értem, hogy volt erös 2. csík, de mégsem ugyanolyan erős mint a kontroll. )

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen tapasztalatom, mindig egyértelműen kimutatta, de talán próbáld meg a mikroszkópot, hátha az jobban bejön.
2009. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is csak reggeliből volt olyan erős, mint a kontroll csík, soha nem volt későbbiből olyan színű. Én reggelit mértem és az alapján voltunk együtt, meg is fogant a fiam.

A lebiztosabb egy UH-s cikluskövetés, meret a hő és az LH teszt sem megbízható még együtt sem. A legjobb különben a 10. naptól 1,5-2 naponta együtt lenni, ha megoldható, ha nem akkor meg doki segítségével UH és közben LH teszt, hogy megtudd milyen erős a csík amikor ovulálsz, és utána tudsz ahhoz viszonyítani és időzíteni.

Van akinek beválik az otthoni figyelés, és hüvelynyákból is tudja követni, hogy mi újság, nekem pl. a hüvelyváladékom abszolút nem úgy viselkedik, ahogyan a nagy könyvben írja az ovulációnál.

Sok sikert, remélem nem kutyultlak nagyon össze!

2009. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!