Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik, csináltam már...

9 napja késik, csináltam már tesztet két napja, ami persze negatív. Lehet még belőle baba? X-epil tesztet használtam

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A teszt nem 100%-os, de az is lehet, hogy túl korán használtad. Próbáld meg újra, vagy fordulj nőgyógyászhoz.
2011. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha 1 hét késés után negatív akkor nem valószínű. persze csak akkor, ha egyébként percre pontos. szerintem is csinálj még egyet, ha az is negatív és nem jön meg akkor mindenképpen nőgyógyász.
2011. febr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes terhességet is negatívat mutatott:S 8,5 hós kisfiú anyukája
2011. febr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az x-epil elég gagyi, tudom hogy minden teszt HCG-re reagál, de szerintem próbálj meg valami komolyabb tesztet is, legjobb ha 10-es érzékenységűt.
2011. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Nem tudod véletlenül melyik teszt 10-es érzékenységü?Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 17. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:
a qupido 10-es! Sok sikert :)
2011. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a gravi hcg is nagyon jó és olcsó. gyógyszertárban kapható
2011. febr. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!