Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető a terhesség ezek...

Elképzelhető a terhesség ezek után is?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, mindig 24. napra jött meg, avagy 25.-re! 9 napja késik, a 24-25ös ciklusom szerint. A 28 szerint 5 napot!

Tegnap csináltam egy tesztet, amit délután csináltam (nem reggel, ami azt hiszem befolyásolhatja), a teszt eredménye negatív, de rá 5-8 percre nagyon halványan de ott volt a 2. is...(halvány volt eléggé, még az is lehet, hogy csak átlátszó a teszten a terhességi csík).

Ma elmentem nőgyógyászhoz, és azt mondta, hogy mit csinálnék ha terhes lennék, erre válaszoltam neki örülnék neki! Ezzel be is fejeződött a beszélgetésünk, elég erős fehér folyásom van(szagtalan) de a nap nem minden szakaszában. A doktor, elküldött hüvelyi ultrahangra!

Szerintem ilyen korán ha "valami" a dologban lenne, akkor még nem tapintható ki...!!

Mindjárt megjön érzésem, kezd enyhülni, persze azért még mindig érzem!A melleim nem feszülnek!

Na erre varjatok gombot!:)

Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 3. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlkombinálod, azt szólom hozzá. Reggeli , első pisiből a teszt. Ha az pozi,akár halványan is, akkor már az uh-n is lesz látszata.
2011. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Eddig a tabletta miatt volt rendszeres,most,hogy elhagytad,felborult a ciklusod,ez is lehet a késés oka(ez a valószínűbb),de lehet terhesség is.Mindenesetre,ha nem baba érdemes még 1-2 hónapig másképpen védekezni.
2011. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tabletta abbahagyása után 3-6 hónapig szinte minden előfordulhat, sajnos ez a tabletta utóhatása. Reggeli első pisiből csinálj egy tesztet és akkor többet fogsz tudni :)
2011. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elviekben egy jó szakember már vmiféle elváltozást ki tud tapintani ilyen korai időszakban is a méh állapotából. Gondolom azért is kérdezett rá, mit szólnál egy babához. Biztosat azonban a hüvelyi uh fog adni, addig ha nagyon nem bírod, csinálj egy másik tesztet. És majd írd meg, mi lett.:)
2011. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már hasonló cipőben, amikor abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését. Kb. másfél év alatt rendeződött a ciklusom és állt be a mostani 29-30 napra. Az a másfél év viszont szörnyű volt. Volt olyan hogy két hónapig nem jött meg, majd amikor megjött, akkor is egy napig tartott. Ezalatt az idő alatt nem lettem várandós. Ha szeretnél babát, akkor drukkolok, hogy az légy! :-)
2011. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!