Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető a terhesség ha...

Elképzelhető a terhesség ha enyhén tojásfehérje szerű a folyás, néha meg vizesebb? 24. nap...

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérek szépen! Olvastam itt, hogy volt akinek ez volt az első tünet, de legtöbben azt írják, hogy a mensi előjele.
2008. máj. 11. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mensi elöjele!!De azért sok sikert!
2008. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül mensi előjele.

Szerintem ez teljesen normális, és nyugodtan reménykedhetsz a babában.

2008. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ami kicsit aggaszt, hogy húz a hasam... nem annyira mintha épp megjönne, de sejtetően. :(
2008. máj. 11. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem rossz, ha húz. Amennyiben ezen amolyan feszülés-szerűt érzel... :-)
2008. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Feszülés, pont. Majdnem mint amikor meg akar jönni. Ezt olvastam, sőt még Anyum is mondta, hogy neki is olyan volt mintha épp megjönni készülne, de sajna a nyákjára már nem emlékszik.

Tesztelni nem akarok, minek csalódjak, majd ha nem jön meg 4-5 nap múlva és akkor lemegyek a körzetihez egy vérvételre. Addig meg reménykedem :)

2008. máj. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!