Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő kellett nektek,...

Mennyi idő kellett nektek, hogy lelkileg is felépüljetek abortusz után?

Figyelt kérdés
Így alakult sajnos...nem felelőtlenség miatt, akkor nem vetetném el, de jelenleg olyan helyzetben ,vagyok, hogy muszáj. 18 éves vagyok továbbtanulás előtt állok és nem tudnám megtartani nem is szeretném, mert nem"szerelemgyerek", egy kicsit rosszabb annál...
2011. márc. 5. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év kb...:(
2011. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem, hogy sok idő lesz, de 1 év...és konkrétan mi történt? depresszió vagy egy pszichés problémák?
2011. márc. 5. 14:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 év kelet. De muszáj volt elvetetni, mert fejlődési rendellenessége volt de még sokat gondolok rá. nehéz azért elfelejteni picike kis arcát a kiskezét Azóta van már 2 kislányom.
2011. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly júliban történt. Sosem felejtem el...:(

Nagyon sokszor rám jön a sirás, hogy hogy tehettem ilyet.

Sajnos nem volt más választásom :(

2011. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Csak két rossz megoldás közül választhattam,mégis okoltam magam utánna,hogy rossz döntést hoztam.Sajnáltam...lelkileg megviselt.
2011. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak volt 6 éve, még most is eszébe szokott jutni, hogy lassan iskolába menne stb. Jó nem látszik, de ha eszébe jut, mindig sír.
2011. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lenne most de nem voltak megfelelőek a körülmények így nem volt más választásom!Tovább lépni lehet és kell is(az idő mindenkinek más)de el felejteni soha nem fogod!:(

Sok erőt kívánok neked!

2011. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lassan 10 éve történt, de még mindig nem felejtettem el. Most 38 hetes terhes vagyok, de azért ott motoszkál bennem, hogy egyszer régen...

Sajnálom, hogy meg kellett hoznod ezt a nehéz döntés.

2011. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

Megértem a helyzetedet, de ezt a kérdést MÁSIK TÉMAKÖRHÖZ kellett volna kiírnod..

Ide olyan lányok/nők írnak-kérdeznek akik gyereket szeretnének, gyerekre vágynak...

Tartsuk egymás érzéseit, lelkét tiszteletben!!!

2011. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
soha nem tudtam elfejelteni, megbocsátani magamnak, még akkor sem ha úgy tűnt nincs más lehetőség. Mindig bennem van, h mi lenne ha mégis élne...gondold át még egyszer, tudom, hogy ez borzasztóan nehéz, de van más választás is...
2011. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!