Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki megérezte, miből érezte...

Aki megérezte, miből érezte meg még a mensi kimaradás előtt, hogy megfogant a babája?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira jól sikerült az esténk, hogy biztos voltam benne, hogy terhes maradtam. Három hétre rá mensi kimaradás után két napra pozitívat teszteltem.
2011. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen éreztem. Eldöntöttük, hogy babánk lesz, és tudtam, hogy elsőre sikerülni fog.

Apa mondta is, hogy - na, készülj, most érzem, hogy alkottam :D

Éjjel történt, hogy felkeltem, és belém hasított az érzés, hogy már lakik bennem valaki.

Pár nap múlva egy vérpecsét még jobban megerősített ebben, tudtam, hogy akkor ágyazódik be.

Már nemvárt előtt halvány pozim lett, de tudtam, hogy erősödni fog, ami aztán pár nap után be is igazolódott.


Egy olyan fura dolog, amit csak az anyai ösztönnek tudok felfogni, az, hogy az ajtó visszacsapódni készült, és én nem az arcom védtem, hanem ösztönösen a pocim elé ugrott a kezem. Pedig ekkor még se pozi teszt, semmi sem mutatta, hogy mi a helyzet. Egyszerűen ösztönök, vagy nem tudom.

2011. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nászúton voltunk, kb: mint a nyulak végi..:) És mikor a repülőről leszálltunk, hányingerem volt, pedig kifele semmi bajom nem volt...

A második babánknál semmi bajom nem volt a repüléssel hazafele sem...Meg voltam győződve hogy kizárt a terhesség..Végül akkor is pozitívat teszteltem.

2011. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elkezdett fájni a keresztcsontom, 1-2 héten belül a fogantatás után, meg a egy picit a melleim is. Aztán meg nagyon sok volt a savam, de az lehetett egy kínai kajától is :)
2011. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik napról a másikra rengeteget kellett járnom pisilni,a szervezetem megkezdte a méregtelenítés,nagyon feszített alul a hasam és belenyilallgatott a farcsontomba.És az a nagy szárazság,teljesen kiszáradt a hüvelyem,aztán testápolós,vizes folyásom volt.Nekem a hirtelen sok pisilés lett gyanús,hogy nem csíp a vizelet meg nem fáj sehol,mégis állandóan menni kell a wc-re.
2011. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny lettem a szagokra, hányingerem lett olyan dolgoktól, amiket addig nagyon szerettem (pl. egyik este jóízűen avokádót ettünk, másnap már rá sem bírtam nézni, a gondolatától is elfogott a hányinger, ez volt a legelső gyanús jel).
2011. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes volt, az tuti, és soha nem felejtem el azt az érzést. Én már az együttlét utáni napokban kezdtem érezni, hogy valami más, mint a megszokott. Amikor meg kellett volna jönnie, akkor teszteltem egyet és meg utána 5 tesztet csináltam, mert nem hittem el. Azóta meg sajnos azt kell feldolgozzam, hogy nincs többé. Ma lennék 27 hetes terhes.
2011. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,

Első vagyok. Együtt érzek veled. Én is kettőt veszítettem, de soha nem adtam fel. Nagyon nehéz volt feldolgozni, de gondolj arra, hogy valamiért el kellett neki menni, valószínű nem lett volna egészséges.

Ne csüggedj, azóta nekem is itt ül az ölemben a 27 hónapos kisfiam. :D

2011. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy összesen 4et veszítettem el. Az utolsónak semmi baja nem volt, csupán gyáva voltam és a szerelmet a gyerekem elé helyeztem. Már ezerszer megbántam.
2011. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vresgyák Franciska válasza:
nem tom
2011. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!