Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön össze a 2....

Miért nem jön össze a 2. baba, ha az első az első hónapban megfogant? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi oka nincs.

Akkor volt nagy mákotok, amikor az első baba rögtön összejött.

Én 8 hónapot vártam az elsőre, és egyikünknek sem volt semmi baja, csak egyszerűen így sikerült.

2011. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló a helyzet. Első elsőre, második már egy éve nem akar.
2011. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Voltatok e-miatt orvosnál, mi még nem, mondjuk mi 3 hónapja kezdtük el, de nagy csalódás, mert kicsi korkülönbséget szerettünk volna, de így, nem tudom...
2011. okt. 1. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Most fogunk menni okt. közepére van időpontunk.
2011. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Három hónap sikertelenség még semmi. 12 hónap után szoktak vizsgálatra küldeni.

Nyugalom!

2011. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi ha 2 éven belül nem jön össze akkor kell doki adig csak nyugisan probálkozatok.

Ne parázd túl.

2011. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűen szerencsétek volt elsőre. Én úgy gondolom, hogy a gyermekáldás tényleg áldás, a Jóisten ajándéka, és nem egy "projekt", amit elterveztek és akkor lesz...biztosan jönni fog a kistestvér, de ezt bízzátok az időre szerintem. Sok boldogságot!
2011. nov. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi szintén ilyen cipőben járunk, mint Ti. Másfél éve próbálkozunk a tesókával... nagyon tökéletes babusnak kell lennie, ha ennyire várat Magára! :) Csak semmi stressz! Fog az jönni! Az a kis angyal, Aki kiválasztott Minket maminak...... Ő egyszerűen még nem került sorra! ;)
2013. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

2 ève ìrtam ki a kèrdèst,sok minden törtènt ezidö alatt.

Válaszolók veletek miújság?

A lányunk 2010 februárjában született,az elsö hónapban sikerült,szerencsések voltunk èn is úgy gondolom. :)

A tesót kicsi korkülönbsèggel szetettünk volna,ugye ember tervez isten vègez! :( De a 8. próbálkozós hónapban pozitìvat teszteltem,nagyon boldogok voltunk,de az örömünk nem tartott sokáig. A 6. Hèten elkezdetm vèrezni,sajnos missed ab. lett a vège. :( Nagyon el voltunk keseredve.


Idèn mentünk volna komolyabb vizsgálatra,a pajzsmirigyem, cukrom rendben volt. De júliusban pozitìvat teszteltem,most vagyok 18 hetes kismama,remèlem minden rendben lesz. Pont arra a napra vagyok kiìrva amikor a baba elment tavaly. A sors fintora?!

Kitartást kìvánok! Utolsó mióta próbálkoztok?

2013. okt. 17. 05:19
 10/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Gratula, sok boldogságot!

Most már nekem is kettő van, és most nem kellett 8 hónapot várnunk, az elsőben összejött. Most már 17 hónapos ördög. :)

2013. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!