Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mell feszülését melyik...

A mell feszülését melyik hormon okozza? (menstruáció előtt)

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Progeszteron
2011. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a prolaktin. megkérdeztem az endo dokimat és ő mondta. Azért az mert a lehetséges terhesség esetén a mellben is végrehajtódnak bizonyos dolgok (tejelválasztás stb.) ami terhességre utal. Ha nincs terhesség, akkor a mellfeszülés, fájdalom is mensivel együtt elmúlik.
2011. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van a prolaktin okozza. Ha túl magas az sem jó, mert akadályozhatja a teherbeesést, ezért állítólag ha pé-től fájnak a melleid nem biztos hogy jó. Ezt mondta nődokim. Nekem is így volt, igaz, hogy az értékem a határon belül volt de 370 körüli ami már majdnem a határ. Nem is lettem eddig még kismama:(
2011. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mindig nagyon fáj, most is. Szedem a bromot (este fél) a picit magas prolaktinszintre (nem tudom, hogy pontosan mennyi, a doki is így mondta nekem). Most is nagyon fáj egy pár napja. Tuti megjön, pedig inszemes hónap :(((
2011. márc. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!