Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi a normális...

Szerintetek mennyi a normális késés?

Figyelt kérdés
Ma már 13.-ik napja késik.Csináltam egy gabrielle tesztet múlt hét csütörtökön és negatív volt,de van hányingerem este és reggel is.
2011. márc. 21. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arany szivem, amikor én terhes lettem, nekem a nemvárt napján még nagyon halvány volt a tesztem, szinte semmi sem látszott, utána pár nappal már igen, de ennyi késés nem normális. Szerintem vagyél mégy egy tesztet és ha az sem mutat semmit, akkor itt az ideje meglátogatni egy orvost.
2011. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra de egy másik fajta teszttel reggeli első vizelettel. Ha az is negatív lesz, akkor szerintem menj el nődokihoz! Ennyi késés nem normális már.
2011. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!