Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van a peteérésem, akkor...

Ha ma van a peteérésem, akkor mikor csináljuk? Minden hónapban peteérés napján csináltuk, de nem estem teherbe, mikor lenne jobb,holnap?

Figyelt kérdés
A hőm még nem emelkedik, várjam meg a holnapot, vagy a holnaputánt, h meglegyen a tüszőrepedés?
2009. febr. 27. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Hsszurka tegnap és ma van folyamtosan, csak a hőm nem emelkedik...
2009. febr. 27. 21:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Ma és még kb 4 napig. Nekem így sikerült és most 10 hetes és alszik.

:)))

2009. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon gratula:):)
2009. febr. 27. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma mindenképp, és holnap is, meg hnapután! ;)
2009. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság, hogy a tegnap lett volna a legjobb, ha tényleg ma van peteérésed. Azért, hogy a spermiumok odaérjenek, mire a pete érkezik. Eddig szerintem emiatt nem sikerült. A pete szétesett, mire a spermiumok odaértek hozzá. Szurkolok, hogy most sikerüljön, ha mégse jönne össze a baba, és nagyjából hasonló időben van pé-d, akkor előtte álljatok rá a kb. másfél naponkénti előkészítésre! Sok sikert! :)
2009. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a legjonn, ha peteéréstől függetlenül naponta-másnaponta együttvagytok, mert akkor nem maradhattok le róle, és egészséges férfi esetében naponta van kellő számú "friss" sperma, szóval nem kell nagyon várni, szeressétek minél gyakrabban egymást!
2009. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!