Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8napja késik van egy tucat +...

8napja késik van egy tucat + tesztem, de mind halvány! Mivel sok rosszat hallottam a halvány csíkos tesztről hogy nem erősödik az baj, ezért elmentem a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Ultrahangal megvizsgált és mondta hogy méhen belűl nem lát terhességet,de van egy 15mm x 15mm -es cisztám.Holnap reggel kell mennem vérvételre HCG szint megállapítás miatt.Azt mondta lehet hogy akkor méhen kívüli terhes vagyok!Nem lehet hogy esetleg nem ciszta hanem petezsák?Járt már valaki úgy hogy cisztát állapítottak meg és terhes volt?És akkor miért nem jön meg?A ciszta miatt?
2009. márc. 4. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj még!! Nekem 2szer is igy volt hogy nagyon halványak lettek a tesztek, nem erősödött napról napra, úgyhogy megelégeltem, elmentem dokihoz.

Mindkét alkalommal cisztát állapítottak meg majd 1 hét múlva kontrollon már szívhangja lett a cisztának!!!!


Ha a petefészkedben látott cisztát az se jelent még így önmagában semmit. Nekem a mostani terhességemnél azt mondta a doki hogy 3-4 tüsző is érésnek indult, de csak az egyikből szabadult ki petesejt és lett baba végül, aki persze nagyon kicsi volt még ekkor (4,5 -5 hetesen mehettem először kb.)


Szóval ne aggódj! Amúgy meg doki függő is, én úgy jártam hogy egyik nap mondta egy doki hogy ő nem lát terhességet sehol, elküldött vérvételre, abból kiderült hogy magas a hcg-m szóval terhes vagyok, nem pedig káprázott a szemem. Másnap elmentem a magándokihoz mert nem törődtem bele, érdekes mód ő már megtalálta a terhességet!!

2009. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha vérvételre megyek mennyinek kell lenni minimum a HCG szintemnek ha terhes vagyok?
2009. márc. 4. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyi késés után 20 és 500 között kell lennie valahol a hcg-nek. Ez elég tág, tudom, de mindenkinek más ütemben emelkedik. A nagykönyvi 2 naponta duplázódás nem olyan gyakori, mint hinnénk. :) Drukkolok!

2009. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!