Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyáltalán nem láthat még...

Egyáltalán nem láthat még korai szakaszban semmit az orvos?

Figyelt kérdés
Feb.18-án volt az utolsó menzeszem első napja,párommal együtt voltunk 26-án,márc.1-én,márc.3-án.Ma voltam orvosnál rákszűrésen,ha babás lennék látott volna valamit?Akár mit(ami a babára utal).
2009. márc. 9. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 1-2 hét múlva venné észre a korai terhességet.
2009. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek jóval előbb "látnak" mint a dokik, és esetedben még a teszt sem mutatna semmit. A doki max. egy megvastagodott nyálkahártyát láthat, de abból nem lehet semmi következtetést levonni. (nincs olyan vastagság ami egyértelműen terhességet jelent)
2009. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp most voltam rákszűrésen (múlt7 csütörtökön).Nekem Febr. 2-án volt meg utoljára.Én rákérdeztem a dokira, mivel nem jött meg Hétfőn amikor meg kellett volna jönnie.Azt mondta 3 napos kimaradás után még nem tudnak se kézzel se műszeresen terhességet megállapítani,mert olyan fiatalka lehet még a terhesség.(annyit tudott mondani,hogy vér bő a méhem, és ez bármi lehet még)Azt mondta 1 hét múlva teszteljek, ha addig se jönne meg. És máshol is úgy hallottam, hogy 5-6 hetes terhességet tudnak már UH-n látni.
2009. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia csak azért irok mert nekem is pont ezek az idöpontjaim. szertném kérdezni van esetleg valami baba tüneted? drukkolok!!!
2009. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor megnyugodtam.

20:37-es: Elvileg,ha a petém megtermékenyült akkor kb ma volt a beágyazódás,enyhe görcsöt ugyan éreztem(most is érzem) és érzékeny vagyok hamar elsírtam magam apró dolgokon,de mást nem észleltem.A hőmérőzést nem régen kezdtem el,ha jól tudom az a jó jel,ha fent marad a nem vártig és után,az enyém így néz ki eddig [link]

Remélem nem sokára anyai örömök elé nézünk!!Sok egészséget és mielőbbi baba áldást!:D

2009. márc. 10. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!