Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet az hogy a korai szakaszb...

Lehet az hogy a korai szakaszban az orvos semmit sem lát?

Figyelt kérdés
Szept. 24-én volt az utolsó menstr. első napja. Nem jött meg okt 21-én, csináltam tesztet pozitív lett, majd 28án voltam nőgyógyásznál, de semmit sem látott. Azt mondta, még túl kicsi lehet, de viselkedjek úgy mint aki terhes. Hétfőn megyek vissza, de félek. Olvastam hogy már 4 hetes terhességet is megállapítottak.
2009. nov. 4. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baj, biztos neked később fogant (ilyenkor még 2-3 nap is számít). Ne aggódj, nekem 5+4 naposan is csak kis petezsák volt, engem is visszahívtak 10 nap múlva és akkor már minden rendben volt (pulzált a szive).

Egyébként gratulálok.

28 hetes km

2009. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


pPtezsákot csak látott , nem? Mert 4 hetesen már az látható. Később az embrió benne (5-6 hetesen) és kb. 7-8 hetesen van az első szívhang.

2009. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 5hét + 4 napnál volt 14 mm petezsákom, baba csak a betöltött 6. hét után látszódott, szóval nem aggódj. 17. hetes manóváró
2009. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a harmadik uh lett pozitív... szóval nó para. Mág bőven ráérsz, szívhang úgsincsa a 6.-7. hét előtt...
2009. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensi óta eltelt pont 5 hét, amikor mentem az orvoshoz. Mondta, hogy nem fog semmit látni, de mégis ott volt egy 2mm-es petezsák. Akkor azt írta a papírra, hogy 4-5 hetes terhesség. Még ha nem látszódott semmi, ne ijedj meg. :)
2009. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a doki nem mondott semmit, csak azt, hogy nem lát semmit! Szóval értitek. Illetve azt mondta lát egy picit cisztát, de az nem olyan ciszta, amitől meg kell ijedni, hanem, hogy ez együttjárhat a terhességgel, mert ebből szakad ki valami?????? és hogy majd felszívódik. Remélem kibírom hétfőig hogy nem kapok frászt főleg, hogy az uram már jópár embernek elmondta, hiába mondtam, hogy ne tegye.
2009. nov. 4. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Sárgatestciszta. :) Nyugalom, ne idegeskedj!
2009. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!