Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirnatok lecci lepesrol...

Leirnatok lecci lepesrol lepesre hogy tortenik a lombikra valo felkeszules es maga a beavatkozas? (es persze utana mi a teendo)

Figyelt kérdés

Meg azt is lecci hogy milyen gyogyszereket kaptatok, mennyibe kerultek es hol csinaltatok...

Nagyon megkoszonnem!


2011. máj. 11. 18:00
 1/7 Grófházy ***** válasza:

Szia


én februárban voltam:

február 1-től napi:napi 1 ampulla Decapeptyl hasba,mindig ugyanabban az időben

közben vártam a mensit.amikor mehjött ott telefonálnom kellett kaptam időpontot és mentem UH,és akkor felírták a peteérést serkentőt.

Az én dokim több lehetőséget ajánlott:van egy olyan,amit klimaxoló nők vizeletéből vonják ki,ez olcsóbb=normál esetben 40.000 Ft,A másik egy tiszta anyag,amit laborban állítanak elő,ez a Gonal F=60.000 Ft.Én ezt választottam.(Kicsit morbidnak hangzott a klimaxoló nők kifejezés:))

Aznap már ezt is kellett nyomnom.

De a decapeptyl lecsökkent fél ampuillára!

2 naponta Uh,ahol ellenőrzik,hogy megfeleően nőnek -e kell e változtatni az adagon vagy sem.

Amíg megfelelő méretűek nem leszenk.Aztán ha igen,akkor este jön még egy szuri:ezt a leszívás előtti 2 napon kell benyomni,aztán 2 nap múlva leszívás.

Korán kellett menne éh gyomorra,egy infúzió,picit alszol.és mehetsz haza.következő nap fel kellett hívni őket,hogy hány petesejt termékenyült meg,és a köv nap transzfer.Az csak kellemetlen volt.

Röviden:

február 1-10:napi 1 Decapeptyl

február 10-20 ig:napi fél amp. Decapeptyl+2 amp. Gonal F

február:21:este fél 9-kor 2 mapulla Ovitrell

február 23:reggel 7.30 leszívás

február 24:telefon,hogy hány petesejt termékenyült meg

február 25:embriótranszfer


KÖLTSÉGEK:15 ampulla Decapeptyl:kb 30.000 Ft

2011. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grófházy ***** válasza:

jaj véletleünl elküldtem:

szóval Költségek:

14 amp.Decapeptyl:30.000

22 amp.Gonal F:61.600

2 amp.Ovitrell:5000 Ft (asszem)

ennyi

a Gonallal szerencsém volt,mert hála istennek elég volt a normál adag,nem kellett emelni.

10 petesejtem lett,amiből 6 termékenyült meg,és osztódott szépen.2-t ültettek be,de sajnos nekünk az első nem sikerült.a Többit fagyaszották.4 ből 2 olvadt fel és osztódott tovább.

2-t vissza is kaptam,és ma reggel piros lett a tesztem :)))))))))

pedig annyira nem bíztam benn,mert kevés százalákban lesz a fagyiből terhesség.

De én kivétel vagyok jupijééééééé

remélem tudtam segíteni.Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan

És egyáltalán nem szörnyű.Én rosszabbra számítottam sokkal!!! Fel a fejjel:Immer nur Positiv Denken

2011. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sumergo ***** válasza:

Minden ugyanaz, mint előttem szólónál, kivéve hogy az én petefészkeim nem szerették a Gonal szurit, úgyhogy volt ciklusom Pergoveris nevű szurival Gonal helyett, a többi ugyanaz volt, csak a Pergoveris sokkal drágább, ráadásul majdnem a maximális adag kellett, így a ciklus teljes költsége kb. 250 ezerbe került mindenestől. De ez sem sikerült, úgyhogy gondoltunk egy nagyot, és megpróbáltuk az "ócskább", nem annyira tiszta szurival, Pergoveris és Gonal helyett, ez volt a Menopur, ezzel kb. 120 ezerbe került a ciklus, és SIKERÜLT! Van, hogy az olcsóbbra jobban reagál a szervezet! Mégegyszer már hamarabb váltanék, de az ember hajlamos azt gondolni, hogy a drágább jobb!

Sok sikert!

2011. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsika az OFF-ért,de a vizsgálatokna férfi és a ti részetekre is teljesen ingyenesek?-mert minden másnap menni kellett uh-rfa,nekem az 15 ezer az én dokimnál,azt nem bírnánk kifizetni...-azért nem merjük elkezdeni,de mondjuk nekünk nincsen spermánk egyáltalán állítólag...ezt mondta az andrológus
2011. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én Kaális vagyok. Onnantól kezdve, hogy a doki azt mondja, akkor vágjunk bele, minden TB-re megy, tehát ingyenes. Valóban kétnaponta kell menni UH-ra, de az benne van a lombik árában, és a TB fizeti. Egészen az első terhesultrahangig szól az ingyenesség.

2011. máj. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :) Köszönöm :)-szóval akkor tulajdonképpen a gyógyszerekre kell a pénz,ami kb 100 ezer ft körül van.De nálunk a páromnak van a baja,akkor az andrológiai vizsgálatok is ingyenesek,vagy aztg is fizetni kell majd?Herebiopszia biztos lenne,mivel nincsen élő spermium,és az tuti,hogy kéne...Mire számítsunk ezzel kapcsolatban?
2011. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grófházy ***** válasza:

mi a pannon reprodukciós intézetbe járunk.

Ott minden ingyenes,ha érvényes ataj kártyád,csak a gyógyszerek a fizetősek.

Kérj utiköltséges papírt,mert így a 23 Ft/km-rel azt is fizetia tb.

Viszont csak akkor,ha a lakhelyedhez legközelebbi medőséi intézetbe jársz kezelésre.

Épp a múlt héten mondták,mivel nekik is felül kellett viszgálni az utiköltségtérítéses utalványokat.

2011. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!