Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt vagy vizsgálat?

Teszt vagy vizsgálat?

Figyelt kérdés

kb. 2 napja késik a mensim (nem állandó a ciklusom) holnap akarok venni egy tesztet, de egy ismerősöm azt mondta, hogy menjek el nőgyógyászhoz és az csinál olyan vizsgálatot ami hamar kimutatja. Akkor a teszt még nem mutatná ki egészen biztosan ilyenkor? Az ilyen vizsgálat hogyan zajlik?

Köszi előre is köszi a válaszokat!


2011. máj. 22. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz még hiába mész, mert ultrahangon nagy válószínűséggel nem látszik még semmi. Vérből szoktak HCG szintet nézni, de erre két napos késés még nem orvosi ok. Ezt akkor szokták ha valakinek már van pozitív tesztje, és két hetes késésnél sem látnak semmit az ultrahangon. Első körben vegyél egy tesztet, és ha az pozitív akkor is ráérsz kb. két hetes késésnél orvoshoz menni.
2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első körben mindenképp teszt. Ha 2 hete késik, akkor orvos.
2011. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen :)
2011. máj. 22. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 és fél hetesen tesztelés után mentem orvoshoz,és lehet,hogy nagyon értett a szakmájához,mert tapintással megállapította a terhességemet....

Nekem a késés utáni 2 hét már késő lett volna orvoshoz menni,mert akkor vetéltem el sajnos...de persze az tény,hogy még az ultrahangon maximum jóindulattal is csak a petezsákot látná az orvos...Ezért csak a 6.héten van ultrahang.

2011. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, a teszt tökéletes.( vegyél olyat ami érzékeny) Ha nem mutatja ki Neked, akkor se ess kétségbe. Várj pár napot és ha még mindig nem jött meg, tesztelj újra. 6.héttől ultrahangon nézik őt és ha minden jól megy akkor ott lesz a petezsák, benne szikhólyag. Később a babád.

Szorítok!

2011. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kimutatta a teszt egyértelműen a terhességet, Ultrahangon csak gyanítható, petezsák látható.

Azt nem írtam, hogy ne szorítsatok,mert sajnos ez nekem nagy probléma :,(

2011. máj. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!