Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e valamilyen módszer,...

Van-e valamilyen módszer, amivel előre meghatározhatnám születendő gyerekem nemét?

Figyelt kérdés

Mit kell tennem/tennünk, ahhoz, h például fiú legyen?

Bocsi, tudom, h fura kérdés


2011. máj. 25. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Most láttam, h ma még valaki feltett egy ilyen szerű kérdést, de ha kedvetek és időtök van, kérlek válaszoljatok. Köszi
2011. máj. 25. 21:56
 2/6 kisnita ***** válasza:

[link]

Nekem bejött, kisfiam lett. És az ismerőseimnek is az lett amit írt. Sőt vissza kerestem magam és a tesóimat is és náluk is stimmel :)

2011. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
wowww ez nagyon érdekes, én is megnézem
2011. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ovuláció előtt pár nappal szeretkezés = nagy eséllyel lány baba lesz

Ovuláció napján vagy utána max. egy nappal = fiú lesz

(Ezek előtt és után kicsi az esély a babára.)

Azért van, mert az X spermium (lány) lassabb de tovább él, mint az Y (fiú), ami viszont gyors.

Ezt olvastam annak idején. És bevált, mert a lányomat tényleg ovuláció előtt három nappal "csináltuk" (mértem a hőmet minden reggel, onnan tudom, mikor volt az ovuláció)

2011. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:
Menj lombikra. Vizsgáltasd meg az praeembrió génállományát, és azt ültettesd vissza amelyik fiú. Ez tuti módszer, a többi csak lutri.
2011. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!