Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Iszik most valaki közületek...

Iszik most valaki közületek palástfű teát? Most kezdtem el inni, izgulok, hogy fog-e hatni.

Figyelt kérdés
Izguljunk együtt?
2011. máj. 31. 20:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát, nekem reggel megjött :S. Na nem baj, talán jövő hónapban szerencsém lesz.
2011. jún. 13. 14:23
 12/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

De a hozzáállásod nagyon jó! Csak így tovább, és meglesz az eredménye!

Én sem vagyok azért hozzászokva ahhoz, hogy folyton teherbe esem, egy lombik baba és egy missed ab után, most nem merem beleélni magam, csak remélem hogy minden rendben lesz.

2011. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hát, én is így lennék, ha mégis sikerült volna. Most meg tűnődöm, hogy igyam-e tovább a teákat, vagy ne. A doki mondta a múltkor, hogy mérjem a hőmet, de az olyan össze-vissza, hogy csak na. :S
2011. jún. 14. 09:27
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha még csak 1 ciklusban ittad, akkor szerintem idd tovább, mert elméletileg 3 hónap kell hogy kialakuljon a hatás. Nekem múltkor a 2. teázós hónapban jött össze a baba, most pedig a harmadikban.

Hőmérésben tudok segíteni, évek óta mérem.

2011. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Szia, az a fura, hogy most csak 3 napig tartott a menstruációm, pedig 5 napig szokott.

Most amúgy elkezdtem használni a fertilityfriend.com-ot. Úgyhogy most egy darabig gyűjtöm az adatokat, aztán néha megkérdezlek :) Köszönöm a lehetőséget :)

2011. jún. 16. 10:15
 16/19 A kérdező kommentje:
Végülis mégsem csak 3 napig tart, mert még ma is van egy kicsi. Na mind1.
2011. jún. 16. 12:07
 17/19 A kérdező kommentje:
Majd mesélj, ha van valami érdekes fejlemény nálad :)
2011. jún. 16. 12:08
 18/19 anonim ***** válasza:

Szívesen segítek, egyébként a ferti a legjobb!

Nálam még semmi, jövő hét pénteken megyek először dokihoz, de még nem a sajátomhoz, mert szabin van. Hozzá csak 27.-e után tudok menni.

2011. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
mi újság nálad?
2011. júl. 1. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!