Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna könyv melyik...

Aviva torna könyv melyik kötete kell a teherbeesés segítésére?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mivel az Aviva tornának két kötete is van szeretném megkérdezni hogy melyiket kell használnom ahhoz hogy segítsen a teherbeesésben? Nekem úgy tűnik hogy a második, de nem vagyok benne biztos. Válaszotokat előre is köszönöm!
2011. jún. 8. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
a tanfolyam nélkül nem sokra mész a könyvvel. Ez gyakorlati dolog, és csak 1 alkalom, annyit kibírhatsz, ha szükség van rá. Van honlapjuk, keress rá, ki foglalkozik ezzel a környéketeken.
2011. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A második kötete az inkább szerintem, de sok hasonló feladat van benne, mint az elsőben.

Szerintem könyvből is meg lehet tanulni, hisz sok olyan gyakorlati dolog van, amit van aki képes elsajátítani könyvből, van aki meg nem.

2011. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!