Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálnátok tesztet a hejemben?

Csinálnátok tesztet a hejemben?

Figyelt kérdés
ma vagyok a 34-ik napon. Álltalában 30 szokott lenni a legtöbbször. Márciusban volt beültetésem a második és nem sikerült. Ilyen hosszu ciklusra nem emlékszem. Nem teljesen ki zárt, hogy természetes uton essek teherbe, azért érdekele a véleményetek. Állandóan meg jön érzésem van vasárnap óta , de eddig nem jött. Semmien gyógyszert vagy vitamint nem szedek több mint egy hónapja. Mindenesetre érdekes lenne ha még is sikerült.
2011. jún. 9. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem kéne megtanulni helyesen írni?????
2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Jaj, nekem is rögtön az volt az első gondolatom a kérdéssel kapcsolatban, hogy szűz anyám: a helyesírás!


Amúgy, már simán csinálhattál volna korábban is tesztet! Én tutira nem vártam volna eddig, de én türelmetlen típus vagyok.

2011. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj, drukkolok! :)

Egyébként az egyik ismerősömék pont így jártak, nem sikerült a 4. lombik sem, teljesen feladták már a dolgot aztán spontán összejött. :)


Persze ne éld bele magad, de nagyon-nagyon drukkolok!

2011. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A helyesírásommal mindig is voltak gondok! Köszi, hogy fel hívtátok a figyelmemet, most el kapkodtam nagyon.

Izgatott is vagyok, mert csak most számoltam utána, hogy hol is tartok a ciklusommal. Ezért a kérdés. Köszi a válaszokat!

2011. jún. 9. 15:42
 5/17 anonim ***** válasza:

nyugodtan tesztelhetsz délutániból is, már kimutatja ha van baba. Drukkolok!


Majd írd meg mi lett az eredmény!

2011. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

hát igen a hejemben = helyemben

semmien=semmilyen


de ez legyen a legkevesebb gondod :)

2011. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Ez a legnagyobb problémátok,hogy mennyire ír valaki helyesen? Irigyellek titeket!
2011. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Annyira szeretem az ilyen és hasonló hozzászólásokat, mint pl az utolsóé, " ez a legnagyobb probblémátok, stb" megjegyzéseket.

Írtam valahol, hogy ez a legnagyobb problémám? Viszont veled ellentétben én válaszoltam a kérdező kérdésére is, nem úgy mint Te, aki csak osztogatod az észt.

De ezen ne nyissunk vitát!

2011. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj reggel.Drukkolok neked!Majd írd meg az eredményt!
2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

19 : 45 ös

annyira nagyképű vagy kisanyám.

2011. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!