Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menopur szurival kapcsolatban...

Menopur szurival kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Péntek óta szúrom magam, rövid protokollos lombik, de egyenlőre semmi tünet, se mellékhatás! Ilyenkor a clostytól már éreztem legalább az egyik petefészkem, meg ingerült is voltam, de most egyáltalán semmi :(
2011. jún. 13. 10:49
1 2
 1/16 sumergo ***** válasza:
32%

Szia!

Nekem nagyon bevált, itt a pocimban az eredménye!

12 napig használtam, a ciklusom 3. napjától, de csak a 10. szúrt napon éreztem valami feszülést! Már én is szomorkodtam, hogy lehet megint nem jön össze ( előtte 5x stimuláltak, de más szurival, volt, hogy még nem is lett visszaültetni való!) aztán éreztem a feszülést, egyre jobban, de azért nem volt vészes! Nagyon jók lettek a petesejtek, még fagyasztottunk is embriót!


19 hkm

2011. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok!!! :)))

5. napja szúrom magam, holnap megyek kontrollra.

2011. jún. 13. 13:36
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja, és én is a 3. napon kezdtem :)
2011. jún. 13. 13:36
 4/16 sumergo ***** válasza:
Sok sikert! Jó lesz meglátod!:-)
2011. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A prof szerint szépen növögetnek a tüszők! :) Szóval mégis hat :)
2011. jún. 14. 21:08
 6/16 sumergo ***** válasza:

Valamiért nem az az amit legszívesebben ajánlanak, de azért egy jól bevált szer! Mondtam, hogy használ!

Kívánom, hogy bő 1 hónap múlva már a baba(babák) szívhangját hallgasd!

2011. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Neked hanyadik ciklusnapon volt a punkció? Eddig elfelejtettem megkérdezni, hogy kb mikorra várjam...
2011. jún. 15. 11:01
 8/16 sumergo ***** válasza:
Nem biztos, hogy nálad is így lesz, mert a tüszők méretétől függ, hogy meddig kapod a szurikat. Én reggel este böktem magam, szombati nap volt a 13. szúrt napom, akkor reggel még Menopurt kellett adnom magamnak, este viszont már a tüszőrepesztőt, az Ovitrelle-t, és hétfőn reggel volt a petesejtek leszívása, azaz a 17. ciklusnapomon volt a leszívás.
2011. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
sziasztok én is menopur szurit kapok de nekem csak 10.kell felszednem de még nem érzek semmit egyébként ez az injekcio mire valo?
2011. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mit kell felszedned? Bocs a kommentet nem igazán értem.

Egy stimuláló szer, ami elősegíti, hogy egyszerre nem csak 1, hanem több tüsző kezdjen növekedni, érni... meddőségi kezelésen veszel részt?

2011. júl. 9. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!