Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy csak vak lárma?

Terhesség vagy csak vak lárma?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam együtt a barátommal,de én még akkor szűz voltam. Igaz,hogy elég szűk vagyok,így egyszer próbálkoztunk az egésszel.Félig dugta be aztán pár másodperc volt az egész. Szerintetek bekerült előváladék? vagy ha igen,akkor lehetséges a terhesség?


Normális válaszokat kérek,a bunkó válaszoktól kíméljetek,köszi!


2011. jún. 15. 01:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
de tovább nem is dugta be,mert így is iszonyatosan fájt. De konkrét "szex" nem történt.
2011. jún. 15. 01:32
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes így is, de én kizártnak tartom :) Óvszert mindenképp használjatok! 24L Amúgy hány éves vagy?
2011. jún. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Használunk persze ezután feltétlenül. Amúgy 17 éves vagyok.
2011. jún. 15. 07:18
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod hogy esemény utáni tablettát felesleges bevennem ennyiért? :)
2011. jún. 15. 07:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes és a tabi is felesleges. Ha azt mondod, hogy tényleg csak pár pillanat volt, akkor szerintem a fiú el se jutott addig, hogy egyáltalán előváladéka legyen. Meg aztán a teherbeesés se olyan könnyű. Ha el is megy benned, akkor is csak 20-30% az esély, hogy baba lesz belőle. Szóval csak nyugi. Ha meg késik, akkor se ijedj meg egyből, csinálj akkor majd azért egy tesztet, de szerintem ha késni is fog az az idegesség miatt lesz.


Cs!

2011. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! áá az elélvezés nagyon messze volt.. nem sok volt az egész.. de még ha 2 percig is lett volna az egész,hogy csak bedugja és ennyi.. tényleg az elélvezéstől nagyon távol állt. és most itt vaciláltam,hogy vegyek-e tabit,megéri-e vagy sem. ő azt mondja hogy tök felesleges,hisz még teljesen se dugta be,akkor hogy lehetne baba
2011. jún. 15. 08:17
 7/14 A kérdező kommentje:
Csakhát,az a baj,hogy a neten mindent összehordanak és már azt se tom hogy mi van :/
2011. jún. 15. 08:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól még lehet baba, mert hát történt már olyan hogy még csak nem is dugta be, egyszerűen nem mostak kezet, és úgy került a hüvely közelébe a sperma, majd ugye tovább.

De mint már írtam ez esetben igen rövid volt az az idő, amit bent töltött.


Cs!

2011. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen,rövid volt,és sperma itt esetleg az előváladékkal együtt kerülhetett,máshogy nem,hisz más módszerről nemtudok,amivel a sperma bekerül a hüvelybe,csak az előváladék és az elélvezéssel. 23-án kell amúgy megjönnie,hát várom,hogy mi lesz,de amúgy a menstruációm sem rendszeres,úgyhogy ha esetleg nem jönne meg akkor veszek tesztet.
2011. jún. 15. 08:26
 10/14 anonim ***** válasza:

biztos nem vagy terhes.

én is így csináltam csináltuk a párommal 16 évesen

semmi se történt !!

2011. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!