Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy csak vak lárma?

Terhesség vagy csak vak lárma?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam együtt a barátommal,de én még akkor szűz voltam. Igaz,hogy elég szűk vagyok,így egyszer próbálkoztunk az egésszel.Félig dugta be aztán pár másodperc volt az egész. Szerintetek bekerült előváladék? vagy ha igen,akkor lehetséges a terhesség?


Normális válaszokat kérek,a bunkó válaszoktól kíméljetek,köszi!


2011. jún. 15. 01:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De ha terhes is lennék,akkor az lenne a legidegesítőbb,hogy más mennyit próbálkozik meg minden hogy bab legyen,nekünk meg csak ennyitől lenne.. Max előváladék kerülhetett be,de sztem az se sok :)
2011. jún. 15. 17:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a probléma hogy 17 évesen nagyon haloványak az ismereteid ilyen téren és ez nem jó!Minek ide internet babám?

Egy közösülés során mikor van ejakuláció is(!!!!!) 60 millió sperma kerül a vaginádba amiből csak egy,még egyszer írom, EGYETLEN EGY képes elérni a petédig és megtermékenyíteni!

Akkor kérdem én:Szerinted ha csak bedugta de el sem ment, mennyi az esélye hogy ha az előváladékkal került is beléd ondó most terhes lettél?Van rá esély,nem mondom hogy nincs,kb 0,00002% az esély rá!Nagyon sok mindenen múlik egy baba,ne hogy azt hidd hogy rád néz és már terhes is vagy...hogy te mennyire vagy fogékony,épp peteérésed van e,hogy a párodnak mennyire életképesek a spermái,az nap épp volt e már ejakulációja stb stb...Amúgy ha a 72 órás tabit ismered akkor az óvszert vagy a fogamzásgátlót is kéne nem,de ha te nem is a párodnak mindenképp kellene?

Egyébként mi is megszakítással védekezünk másfél éve és még nem vagyok terhes....sajnos!

Szóval ne parázz és máskor védekezzetek!

24/L

2011. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez tuti hogy máskor védekezünk! Ilyen többet nem lesz! Tudom én,hogy sok mindenen múlik az. Csak az a baj,hogy az interneten olvasom ezt a sok hülyeséget,amiket összehordanak,és csupán annyi az egész,hogy összezavartak és beijesztettek :/
2011. jún. 15. 18:49
 14/14 A kérdező kommentje:

De az elélvezésig nagyon nagyon nagyon sok idő kellett volna a páromnak,szóval sperma tuti nem jutott be,esetleg előváladék.


Köszönöm a válaszaitokat! :)

2011. jún. 15. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!