Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettenetes késszúrásszerű...

Rettenetes késszúrásszerű érzés a bal petefészkemnél, és mellé társuló pár csepp véres folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Félek,csak nem cisztám van?A ciklusom 26. napján vagyok,bár terhességre utaló jeleim vannak,de ezt már kizártam.Sosem barnáztam még mensi előtt,és ez a fájdalom megijjeszt!Ha valakinek volt ilyen,megírná mitől lehet?Érdemes orvoshoz szaladni,vagy várjak vele?Köszönöm!
2011. júl. 1. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Orvos mielőbb!!! A barátnőmnek is ilyen volt, nem akart dokihoz menni egész nap. Este bevitték a kórházba, azonnal műtötték, mert cisztája volt az egyik petefészekben a másikban pedig 11!!!!! pete érlelődött egyszerre. A hülye orvosa minden kivizsgálás nélkül clostyt irt fel neki. Csak a tapasztalt, rutinos öreg róka dokin múlott, hogy nem pakolták ki mindkét petefészkét!

Tudom, Te nem szedsz ilyet, de ciszta gyógyszer nélkül is lehet! Menj dokihoz, nehogy nagyobb baj legyen!

2011. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húúúú,most megijjedtem!Gyorsan telefonálok a dokinak!
2011. júl. 1. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvos mindenképpen!!! Barátnőmnek is így kezdődött pár napja, aztán éjszakai ügyelet lett belőle. De akkor már annyira fájt neki, h amikor mondták, h foglaljon helyet, ő már ordított, h csináljanak valamit:S Kiderült, h ciszta volt, és kipukkadt, a benne lévő folyadék (genny) kiszabadult. Antibiotikumot írtak fel neki. Nehogy így járj. Szerintem menj el minél hamarabb. Pláne ha babát terveztek nem árt, ha megnéz egy doki. Legfeljebb mész egy felesleges kört, de az egészségeddel nem szabad viccelni.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2011. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dokit nem értem el,védőnőt hívtam.Végülis nem vészes,biztosan nem jól fogalmaztam,tegnap este kezdődött és kb. 3-4 ilyen szúrásom volt,de azért nem olyan,hogy odakapjak,csak úgy éreztem azért rendesen.Várunk még,azt mondta ez akármi lehet.
2011. júl. 1. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen anno de nekem a beágyazódást jelezte....mint kiderült most 17 hónapos az a kis szurka és kislány...remélem nállad is a babát jelzi..nekem nagyon fájt alig birtam felálni vagy leülni ....
2011. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi,de én ezt már kizártam sajnos:(Enyhén fájdogál a hasam,mensi lesz :((((
2011. júl. 1. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!